Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem az exét szereti még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem az exét szereti még (? )

Figyelt kérdés

Barátommal már több,mint fél éve együtt vagyunk. Ő 20 éves,én 19. Szeptembertől összeköltözünk és a jövőt is velem képzeli el, de engem nagyon zavar az előző kapcsolata.


Körülbelül egy éve ért véget ,ami 3 hónapig tartott,félig távkapcsolat volt, mert volt,amikor 2 hétig nem találkoztak, máskor fél hetet együtt voltak, de az a lány volt az első szerelme, csak a lány időközben rájött,hogy nem szereti a barátomat.(A csaj később összejött az exével.)


Még amikor ismerkedtünk a barátommal,akkor mesélt a lányról,hogy csúnyán átverte meg kihasználta,pedig ő mindent megadott neki meg nagyon szerette,ennek ellenére szerintem még mindig szereti és őt keresi bennem is..Nézegettem róla képeket, szerintem 70%ban hasonlítok rá..

Még régebben tele volt a telefonja is a csaj képeivel, de kitörölte mindet, egy kivételével.


Tudom,hogy ez nagyon gerinctelen dolog részemről, de

nemrég beleolvastam a régi beszélgetéseikbe,nagyon érdekelt,hogy hogyan viselkedtek egymással..És nekem feleannyi szép szót és bókot nem mondott még,mint neki 3 hónap alatt,és már 2x annyi ideje együtt vagyunk. Rengeteg közös képük is volt,a barátom elhalmozta ajándékokkal is, közös lakat a nevükkel..

Úgy érzem nem léphetek ennek a lánynak a nyomába :( Nem értem, mit látott benne,amit bennem nem? 3 hónap ennyire mély érzelmeket,hogy tudott beleejteni? És lehet,hogy azért viselkedik velem másképp,mert tanult a hibáiból, de én teljesen más vagyok,mint az a lány(ezt a barátom is mondta már), de ez annyira rossz,hogy az ő viselkedésének én iszom meg a levét. :(

Mondjuk arra is gondoltam,hogy azért is volt vele ilyen, mert tényleg az első lány volt,akit nagyon szeretett és az még nagyon a kapcsolatuk eleje volt, 3 hónap nem sok..


Igaz, nekem is volt első szerelmem,de én a jelenlegi barátomat sokkal jobban szeretem, mint valaha bárkit. Ezt meg is mondtam neki, nem is egyszer, de vagy azt mondta,hogy nem hiszi el, vagy nem is reagált rá..(gondolom ő nem így érez)


Az is tény,hogy érzem,hogy engem szeret,és ki is mutatja, látom is rajta, félt is,hogy elveszít, múltkor még az exemnek is írt egy fenyegető üzenetet,hogy ne írkáljon nekem és felejtse el,hogy megint lesz valami közte és köztem..


De ahogy láttam a másik lánnyal képeket, meg ahogy írt róla.. Engem fele ennyire nem szeret és sosem láttam még olyan boldognak mellettem,mint mellette :( Teljesen úgy érzem,hogy velem csak beéri és nem én kellek neki.


Segítsetek! Tudom,hogy én vagyok a hülye,amiért alapból kutakodtam és ilyenen rágódom, de úgy éreztem,hogy valami nincs rendben.

Egyik pillanatban úgy érzem,hogy szakítanom kellene,hogy én se kattogjak ezen, és a barátom is találjon egy olyan lányt,akit megint fülig szerethet..De aztán találkozunk és nem tudom neki elmondani,mert imádok vele lenni és nem tudnám megbántani látom,hogy ő is.. Csak akkor emészt igazából ez az egész,amikor nem vagyunk együtt.


Te mit tennél a helyemben? Vagy volt már hasonló szituációban részed?


2016. márc. 27. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

3 hónap nevetségesen kevés nem tud ennyi idő alatt mély érzelem kialakulni..

En fel ev után szerettem igazán bele a volt barátnőmbe, de olvasva amit írtál, van alapja a dolognak, ülj le és beszélgess el vele, mond el neki mit érzel.

2016. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóban már voltam, lehúztam x évet egy sráccal, aztán amikor szétmentünk én éreztem magam a legnyomorultabbnak a világon. Kellett egy év mire kihevertem, mindenkiben őt kerestem. Aztán neki állt udvarolni egy fiú, hasonló háttérrel mint én, kb fél év után éreztem először azt hogy szeretem, de benne kételkedtem, mivel bárkit megkaphatna, talán egyenruha vonzza, volt huzi voni magamban hogy végül is kölcsönös-e vagy sem,amikor viszont vele voltam/vagyok ez a nyomasztó érzés mindig elmúlt.Azonban megérte várni, beletellett kis időbe,aztán összejöttünk, azonban igaz csak pár hónapja de együtt vagyunk. Adj neki időt.
2016. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 VirágésBence ***** válasza:
Ne haragudj, de tényleg te vagy a hülye, amiért ezen görcsölsz. A srác nyilván nem véletlenül van veled, azt is megtehette volna, hogy marad egyedül és nézegeti a lány képeit, de nem, veled van, a legtöbb képet kitörölte és szerintem kicsit haragszik is a lányra, hogy ilyen csúnyán átverte, ha ezt eljátssza valaki valakivel, utána az illetőben ez megmarad. Ha nem szeretne nem lenne veled, de pontosan ezzel fogod elrontani, mert saját magadat a lányhoz hasonlítod, a saját kapcsolatotokat a másik kapcsolathoz hasonlítod és ezzel azt fogod elérni, hogy a barátod is ugyan ezt fogja csinálni, az meg kinek jó!? Szóval hagyd az egészet, engem inkább az zavarna, hogy "Igaz, nekem is volt első szerelmem,de én a jelenlegi barátomat sokkal jobban szeretem, mint valaha bárkit. Ezt meg is mondtam neki, nem is egyszer, de vagy azt mondta,hogy nem hiszi el, vagy nem is reagált rá..(gondolom ő nem így érez)". Ez így mi ez a reakció? Szerintem üljetek le és beszéljetek, őszintén, mert elég érdekes így ez a kapcsolat.
2016. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne hasonlíts össze a régi kapcsolatát a mostanival, minden kapcsolat más. Lehet hogy téged kevésbé szeret, de lehet h többet is kap.

A személyes példám eléggé érdekes. Tekintve h 1 hónapig együtt voltam egy önzetlen lánnyal (aki tényleg mindig az én érdekemet nézte, főzőtt nekem, megdicsért, támogatott, szóval tényleg mellettem állt mindenben, szívét lelkét kitette értem, és szeretett). Elhagytam őt mert én nem szerettem, kihasználni pedig nem akartam.


Aztán összejöttem egy másik lánnyal pár hónap múlva. Akit tényleg szeretek. De nem kapom meg azt a támogatást mint az exemtől. Szóval nem érzem magam oly stabilnak ebben a kapcsolatban. Vagyis szeressük egymást, de mást nem kapok.


Tehát attól h még téged kevésbé szeret, lehet h többet kap tőled. S abban bizik h idővel tényleg belészeretsz.

Visszagondolva lehet h nekem se kellett volna elhagynom őt. (de már késő bánat)

22F

2016. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanabban a helyzetben vagyok mint te, csak pasiként. A barátnőm(Anna) beleszeretett egy srácba, de tényleg iszonyatosan szerette. De távkapcsolatba nem akart belemenni. Láttam őket számtalanszor skypon beszélgetni ( ki voltak hangosítva, akkor még csak barátként tekintettem a lányra). S tényleg szerette a fiú is, egyszerűen éreztem. Anna pedig ragyogott amikor beszélt vele. 3 hónapja megszakították a kapcsolatot, egyáltalán nem beszélnek egymással, mert tudták h kapcsolatukat egyelőre nincs jövője. Beszéltem a sráccal és ő mondta h ha földrajzilag közel lesznek egymáshoz akkor tuti h össze fognak jönni még évek múltán is. Viszont esélyt akar adni mindkettőjüknek egy kapcsolatra.

A srác menekülésből összejött egy lánnyal. Akit sztem feleannyira se szereti. ( 2 hetente ír Anna barátnőjének, hogy mesélje mi van Annával. A srác azt várja h Annának is legyen vkije, így újra beszélhet vele, mert akkor elvileg kisebb lesz a kísértés.)


Mindezek tudatában összejöttem Annával, mert beleszerettem. 2 hónapig győzködtem h probáljuk meg együtt, nagy nehezen belement. A srác összetörte mert egyszerűen elnyomja az irántam való érzelmeit 90 százalékban. Elmondta h ő engem nem tud úgy szeretni mint őt és h szenved mellettem. (szarul esett nagyon). De nem engedem hogy megint depis legyen.

A vicc az h én mindent megkapok tőle, csak szerelmet nem. amikor velem van akkor boldog. De ha egyedül van akkor sír és szenved. Egyszer bejelentés nélkül benyitottam hozzá és sírt.


De mégis kitartok mellette mert azt várom h megszeressen. ( tudom naivság, de hátha). Amúgy a srác még nem tud rólam..

2016. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszöönöm, kicsit megkönnyebbültem,hogy írtatok :)


Huu utolsó, a te helyzeted még rosszabb,mint az enyém :( Én ilyenbe biztos nem mentem volna bele. Nem kínzod magadat ezzel a kapcsolattal? :S

2016. márc. 27. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló helyzetben vagyok mint te. A párom az első szerelmével 6 évig volt együtt nagyon szerette és végül a lány szakított vele. Akkor még én nem ismertem őt de elmondta hogy nagyon összetört és padlón volt. Az után össze szedte magát és teljesen megváltozott. Régebben a kapcsolatát helyezte előtérbe most már nem így van és ez néha picit fáj is. Úgy érzem engem nem szeret úgy noha ő mondta előbb hogy szeret és azt is mondta hogy azt reméli hogy velem lesz a leghosszabb kapcsolata. Én úgy vélem egyébként hogy fél. A te párod is az enyém is. Nagyon megbántották és fél teljesen beleadni magát a kapcsolatba mert nem akar megint úgy szenvedni. Én legalább is ezzel nyugtatgatom magam.
2016. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

Hidd el Anna jobban szenved mint én. De mellettem begyógyulnaka sebei ez biztos

2016. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annának ha lenne esze, már abbahagyta volna a siránkozást, és örülne neked.


Kérdező, gondolkozz.

Szerinted az ember miért bókol, lakatozik meg tolja talicskával a virágokat, meg szemeteli tele a telefonját képekkel?

Mert kompenzál. Mert érzi, hogy ennek úgy sincs értelme, de így is akarja, és csinálja ezeket. Később már saját magát fogja bolondnak nézni a barátod, hogy anno képest volt h.ülyét csinálni magából emiatt.

Aki normális partner számodra, azért nem kell ennyit teperni, amennyit a barátod tepert az exért.


Anno én sem gondolkoztam így.

Nyafogtam össze-vissza hogy uuuujisten... jaj azzal a csajjal anno kedvesebb volt...

Kozben meg előtte én rohogtem korbe azokat akik kedveskedtek, meg bókoltak nekem, mert nyálasnak tartottam.


Viszont a képet nem érm.

2016. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es vagyok

A telefonon maradt képet nem értem. Azt kitorolhetné.


De szerintem inkabb te csinalsz bolhabol elefantot, ugy tunik a kerdesbol.


Remelem boldogok lesztek :)


N

2016. máj. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!