Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talákoznál az exeddel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talákoznál az exeddel, ha anno megcsalt?

Figyelt kérdés

Én csaltam meg, már jó ideje vége köztünk. Már 100x megbántam, hogy elrontottam mindent.

Nem beszéltünk hónapok óta.

De érdekelne mi van vele, hiányzik, mint ember.

Megkérdezném tőle, esetleg van-e kedve csak barátilag találkozni és beszélgetni kicsit, mert rég láttam és nem tudok róla semmit...de félek, hogy elküld a p.ba..

Ti találkoznátok így ?


2021. ápr. 28. 09:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Önző voltál, mert megcsaltad és most ugyanolyan önző akarsz lenni, mert mit sem törődve az ő érzelmeivel, újra be akarsz toppanni az életébe.


Te mindig csak magaddal törődsz? Hagyd békén szegényt.

2021. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Értem..

Hát én nem akarnék ezzel semmi rosszat.

Csak megkérdezni hogy van..

De igazatok lehet, valószínűleg nem kíváncsi már a pofámra soha többet..

2021. ápr. 28. 10:16
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, szóval többé hozzá se szólj.
2021. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A csak megkérdezésed is kib*szott nagy sebeket szakítana fel benne. Önző dögök vagytok, ez is rólad szól. Hagyd békén.
2021. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én marhára nem lennék rá kíváncsi. Ha emberileg jóban akart volna velem maradni, akkor megtisztelt volna azzal, hogy szakít, mielőtt megcsalna. Ha így tett volna, akkor akár maradhatunk felszínes beszélőviszonyban, de ha megcsalt akkor azzal vállalta azt, hogy a következő minimum 300 évben nem leszek rá kíváncsi. Ha ezek után is megkeres, akkor egy önző kis rohadék.
2021. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kiderült ,hogy megcsalt fogtam a cuccait átvittem a barátnőjéhez és ennyi.Soha többet nem beszéltem vele nem ért el és semmi.

Elöző exeimmel csak megbeszéltük a dolgot h vége..meg volt a tárgy cserebere gyorsan..azt törlés tiltás mindenhonnan.

A vége azt jelenti h vége és PONT.

Ezt Te bsztad el szó szerint...edd is meg amit főztél.

33F

2021. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam vele azóta többször is, miután már semmit nem éreztem iránta, hátha valamennyire helyre lehet hozni a barátságunkat. Nekem is volt párom, neki is, ugyanaz, akivel megcsalt. De amikor volt az utolsó találka, épp ugyanúgy incselkedett, mint amikor jártunk. Azóta havonta váltok vele pár szót, és ennyi. Ha nem nyomult volna, lett volna esély arra, hogy haverkodjunk, de számomra már egyáltalán nem is vonzó szexuálisan, több akkor se lehetne köztünk, ha facér lennék.
2021. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se lennék kívancsi a kepedre. Nem tudnék " haverkodni" azzal aki átvert. Ezt buktad.
2021. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!