Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jobbára pesszimista férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jobbára pesszimista férfi és egy optimista nő megférhet egymás mellett?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 29. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideig óráig igen. De az a legjobb szerintem ha mondjuk a pesszimista kicsit optimistává válig a másik fél mellett. Én is egy erős pesszimista ember voltam de a párom mellett optimistábbá váltam. Nem jó ez a páros mert az eggyik lehúzza a másikat. Meg kell beszélni miért ennyire pesszimista a másik fél. Mert van aki csak mondja.
2021. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem egy olyan eget rengető dolog, ami szakításra ad okot. De ha összejöttök, akkor úgyis pozitívabb lesz minden valamennyivel. Ahogy az egyesnél is megtörtént. Ha más fontos témában nem egyeztek, akkor van probléma
2021. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy van ez, mint bármely másik különbségnél: ha a másik ember eltérő habitusa nem idegesíti őket, hanem ellenkezőleg, gazdagodnak és fejlődnek tőle, akkor kifejezetten jó.
2021. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon jól kiegészítjük egymást. Én pesszimista/realista, férjem optimista. Ha egyikünk elszállna, a másik visszahúzza.

Pl én rettegek minden új dologtól, mert úgyis csak rosszabb lesz a helyzet. Férjem képes rávenni a változásra és ezekből utólag mindig jó dolgok sülnek ki. Vagy férjem álmodozó típus, ő gondolkodás nélkül bármibe belevána, mert mi bajunk lehetne belőle, ilyenkor én húzom vissza a realitás talajára.

Férjem szokta azt mondani, hogy olyanok vagyunk, mint a létra két oldala: egyensúlyban támogatjuk egymást.

2021. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten pesszimisták vagyunk, csupa móka az életünk. 😂😂😂🧴🪒🛁
2021. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam abszolút kizáró ok.

Nagyon optimista ember vagyok, 2xer sodort az utamba pesszimista embert az élet... Hát az életről lehúznak.

Nem lehet velük spontán, örömteli dolgokat csinálni, mindennek a rossz végét fogják meg a rossz oldalát nézik stb stb

Másnak belefér és lehet működik.

Nekem a barátok között sincs pesszimista emberekre szükség.

30/N

2021. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pontosan úgy van, mint a 4-nél. Működik.
2021. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom, hogy idővel egyre több problémát szül.
2021. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!