Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben különböztök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben különböztök a párotokkal és miben vagytok egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés

Hogyan toleráljátok a köztetek lévő különbségeket?

A hasonlóságok kompenzálják a különbségekből következő problémákat?


2021. ápr. 29. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel nagyon hasonlók voltunk, de 3-4 év után szakítottunk, látod. Jelenlegi párommal sokkal jobban különbözünk, mégis együtt vagyunk, és sokkal ígéretesebbnek érzem a kapcsolatot. Nincsenek azok a félelmeim, mint amik exem mellett voltak a kapcsolatot illetően. Van, ami egyezik, különben nem lennénk együtt, de tény, hogy pl. az ismerkedési szakaszban inkább egymás különbségeit fedeztük fel, vicces volt. Míg exemmel az ismerkedési szakaszban ú, én is, ugyanazt szerettük, stb.
2021. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Mi gyakorlatilag ugyanaz az ember vagyunk, minimális különbségekkel. Ő földhözragadtabb, racionálisabb, mérnök, a hozzáállása is ilyen a dolgokhoz, én viszont egy kicsit álmodozóbb és impulzívabb vagyok, művész ráadásul. Amikor főzünk, akkor látszik nagyon a különbség, ő az "egy csipet só" kifejezésen is kiborul, hogy akkor az mennyi, és grammra lemérné még azt is, míg én ugye főzök, ahogy egy normális ember főz, kóstolgatással és érzésre. Amiben különbözünk még, hogy ő szereti a horrorfilmeket és néhány olyan zenét, amit én nem, meg ő valamiért rajong az ilyen olajos halkonzervekért, míg én szeretem a brokkolit. Így kb ebben ki is merül a dolog.


Igazából ez így szuper párosítás, mert az én ábrándjaimat ő lehozza a földre és megvalósítjuk együtt egy reális kereten belül :D Így haladunk előre az életben. Volt exem, akivel szöges ellentétei voltunk egymásnak, egy ideig érdekes és izgalmas volt, de aztán nekem fárasztó lett folyamatosan a súrlódásokat csiszolgatni, engem egyáltalán nem tett boldoggá. Viharosabb is volt a kapcsolatunk sokkal, rengeteget veszekedtünk, kb semmiben sem értettünk egyet. A férjemmel annyira felüdülés volt, amikor összejöttünk, hogy egyből klappolt minden. Nem kellett alakítgatni szokásokon, nem kellett "összeszokni", nem kellett itt-ott változtatni, egyszerűen ő tökéletes nekem úgy, ahogy van, és én is tökéletes vagyok neki, ahogy vagyok. Annyira jó érzés volt, kb mint mikor kiraksz egy gigantikus puzzle-t és az utolsó darabka a helyére kerül. Nekem legalábbis abszolút ilyen érzés vele az élet, így teljes a kép nálunk.

2021. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóak az életcéljaink, a felfogásunk, a terveink. Vannak közös érdeklődési köreink. Ugyanakkor sok mindenben vagyunk ellentétesek. A párom rettentő precíz, hozzá képest én nagyon trehány vagyok az adminisztratív dolgokban. Ő csendes, én harsányabb vagyok. Ő higgadt, én gyakran felkapom a vizet.

Mindketten kedveljük az egyedüllétet, kicsit magunknak valók vagyunk talán, bár szeretünk társaságba is járni. Én könyvmoly vagyok, ő játszik, vagy a dolgozik. Munkamániás. Ő nagyon tájékozot a világ dolgait illetően, állandóan a híreket bújja, engem meg ezek pont nem érdekelnek annyira.

Mindketten szertünk kirándulni, túrázni, szeretjük a welness centrumokat, csónakázást. Szóval nyáron ezek szoktak lenni a közös programjaink. Szociálisan mindketten nagyon érzékenyek vagyunk, ezért gyakran vállalunk önkéntes munkát fogyatékkal élő embereket segítő szervezeteknél.

Közös könyv- és filményeink nem nagyon vannak, sajnos ebben eléggé különbözünk, de azt gondolom, ettől még nem dől össze a világ. Nem vagyunk összeférhetetlenek, de a kapcsolatunkban mindketten megőriztük a saját egyéniségünket.

2021. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia:) Egy dologban különbözünk csak. Én létezem, ő nem:DD

23f

2021. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!