Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi várhat egy magára hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi várhat egy magára hagyott 55 éves nőre?

Figyelt kérdés

35 év házasság utàn máról holnapra egyedül maradtam.mint hideg vizes zuhany tök hirtelen,totál váratlanul semmit sem megbeszélve,esélyt sem adva elpakolt.külföldön élő gyerekeim irgalmára hagyott hisz az akkori saját jövedelmem nem érte el a 24ezer ft-ot-fogyatékossági támogatásom volt csak.Az igazsághoz hozzátartozik h nagy kegyesen 40 ezerrel támogat max 5 évig v míg munkába nem állok! lakás felét odaadja,- másik felét fiaim majdani örökségét ki kell fizetnünk neki.Azóta elváltunk ő már boldog vőlegénye másnak.Amióta magamra maradtam

!látásfogyatékosként+ szürkehályoggal mindkét szememen,műtétre várva elvégeztem lánykori vágyálmomat- okj s végzettséget szereztem!(igaz pedagógus nem lehetett belőlem - de öregségemre ped.asszisztens még igen + pszichológiai konzulens!+ Sikerült újra visszakerülnom a rokkant rendszerbe!(egész felnőtt életemben végleges rokk.voltam kivéve 5 évet amikor átmenetileg elvették jogtalanul politikai okokból mint sokezer sorstàrsamtól)

Egyszóval oly helyzetet teremtett hideg fejjel átgondolva átlépett rajtam,póker arccal min 2-3éven keresztül szőtte szabadulási álmát mint a pók a hálóját- én semmit sem vettem észre,azt gondoltam h a legjobb barátom segítőm.Erre fel képletesen értve levágta lábaimat és annyit mondott fuss egy maratont! De nélkülem!

Eltelt 10 hónap! És én 55 évesen rögtön talpra álltam! Az addigi kis háztartásbeli bizonyítottam magamnak h erős vagyok képes vagyok tovább menni a rám szabott sorsomon.vajon lehetek még boldog? Mi vár egy öregedő nőre egyedül maradva,támasz nélkül?

Bocs h hosszúra sikeredett.



#válás #magány #küzdés #Talpraàllás #Önbecslés visszaszerzése #Váratlan elhagyás
2021. ápr. 30. 04:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudtam eldönteni, hogy dicsekedsz vagy panaszkodsz. De az életben bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is. Ezzel biztos egyetértessz. Lehet, hogy találsz egy társat, de az is lehet, hogy nem. Nem kell rágörcsölni, aztán majd lesz valami.
2021. ápr. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

A lehető legjobb helyre jöttél!


Tele van az oldal őszinte szeretetre vágyó, magányos férfiakkal.


Ha nincs előítéleted a korkülönbséggel kapcsolatban, akkor több száz 18-35 közötti férfi közül válogathatsz kedvedre.


A látássérültséged ebben az esetben előnyt jelent, hiszen nem számít sem a magasság, sem a lapátáll hiánya, sem a kopaszodás, de még a kreol bőr hiánya sem.


Mivel egyik érzékszervedet elvesztetted, a többire jobban hagyatkozol. Ha a megfelelő, számodra optimális parfümmel fújja be magát, akkor a kémia is mesterségesen megteremthető, így az alfa-gén hiánya sem akadály többé.


És mivel pszichológiai végzettséged is van, még barátságos és empatikus is tudsz lenni velük.


Azt kell mondjam, te vagy a tökéletes nő, a megváltó, a messiás!

2021. ápr. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Minek kell szekálni?


Fogyj le legalább átlagos alkatra, öltözz csinosan és szedj össze egy pasit.


Vaaaagy, ha már túl idősnek érzed magad, keress sorstársat, alakíts ki barátságot a nővel, lakjatok együtt, mintha koliban lennétek, így vagy szerzel bevételt, vagy keveset kell fizetned egy albi egyik szobájáért, és a maradék 25-30 évet éld le így, amíg rád nem talál újra a szerelem.


Én ezt tenném, ha nem kellene gyereket eltartanom!


Igazából szerintem ha valaha különköltözik és egyedülálló leszek, ezt is fogom tenni.. nem maradnék magányosan egy lakásban, kiadnák az enyém, és bérelnék egy szobát, így lenne plusz bevételem.


Sokan vannak ilyen gerinctelenek, sajnálom. Fiaid majdani öröksége.. az én apàm 60 évesen megint összehozott egy gyereket a 40 éves feleségétől.. Ne várd, hogy örököl majd valamit, egy két gyerek, átíratja a vagyont és nem kapnak az első gyerekek pénzt se, ahogy normális “apáskodást” se.

2021. ápr. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy szerencsés vagy! Az az ember, aki nem tudott téged szeretni, már eltűnt az életedbőlés utat nyitott valaki másnak, aki még adhat számodra szeretetet, tiszteletet, megbecsülést. A krízishelyzet jó irányba változtatott téged, mert nehezen is, de talpra álltál. Szerintem hinned kell önmagadban és abban, hogy egyedül, barátokkal, a fiaid szeretetével is jól elleszel. Fedezd fel milyen jó az, amikor úgy élsz, hogy nincsenek viták, nincsenek negatív érzelmek, amikor élvezheted a nyugalmat. Az anyagiak tekintetében arra gondolj, hogy szükséged van másra. Egyedül is képes leszel helyt állni, még betegen is. Fedezd fel a kreativitásod és ötletelj, hogy mihez tudsz kezdeni. Például tanulj meg furulyzni, mondókázni és szervezz művelődési házakba gyerekeknek programokat.A fiaid biztos segítenek honlapot készíteni. Néhány középiskolás segítőt ha diákpénzért felbérelsz, rendezhetsz nyári tábort is. Te leszel az ötlegazda, te gondolod ki a napirendet, a segítőid pedig vigyáznak a gyerekekre és intézik a program betartását. Muszáj valamilyen önfoglalkoztatásban gondolkodnod, mert minél öregebb leszel, annál kevésbé fognak alkalmazni akár mér takarításra is. De ha például most van lehetőséged, még csinálhatod azt is, mondjuk hétvégente. Több lábon kell állni, több félét csinálni. Az egészségedre ügyelj, ami maradt belőle arra vigyázz, mert ez munkaképességed záloga. Ha anyagilag rendben leszel, csökken a szorongásod és nem fogod visszasírni a múltbeli állapotokat.
2021. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
rosszul írtam egy mondatot "az anyagiak tekintetében Ne arra gondolj, szükséged van másra.+
2021. ápr. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, véletlen se legyen reális!
2021. ápr. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ki és miért pontozta le a kettest? Bár,valóban,a tól-ig életkort kihagyhatta volna!Ezt leszámítva,minden mondata,találó. Magam is látássérült vagyok,de a szemüveg valamennyire segít. Kedves 55 éves nő! Amennyiben privátban kapok üzenetet,telefonszámot,ott tudjuk folytatni. Legfeljebb csak lelki támaszt adok. Az is lehet segítség.Köszönöm.
2021. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen talpra esett vagy, akkor fogsz találni egy rendes társat is. Szurkolok.
2021. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Badoozz
2021. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem csodálkozom, hogy elhagyott. Minek tartozna neked bármivel is? Még így is támogat anyagilag, holott felnőtt ember vagy. Neki kéne a saját boldogságát beáldoznia a szürkehályogod miatt?

Hát te vagy egy jennifer aniston.

2021. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!