Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi várhat egy magára hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi várhat egy magára hagyott 55 éves nőre?

Figyelt kérdés

35 év házasság utàn máról holnapra egyedül maradtam.mint hideg vizes zuhany tök hirtelen,totál váratlanul semmit sem megbeszélve,esélyt sem adva elpakolt.külföldön élő gyerekeim irgalmára hagyott hisz az akkori saját jövedelmem nem érte el a 24ezer ft-ot-fogyatékossági támogatásom volt csak.Az igazsághoz hozzátartozik h nagy kegyesen 40 ezerrel támogat max 5 évig v míg munkába nem állok! lakás felét odaadja,- másik felét fiaim majdani örökségét ki kell fizetnünk neki.Azóta elváltunk ő már boldog vőlegénye másnak.Amióta magamra maradtam

!látásfogyatékosként+ szürkehályoggal mindkét szememen,műtétre várva elvégeztem lánykori vágyálmomat- okj s végzettséget szereztem!(igaz pedagógus nem lehetett belőlem - de öregségemre ped.asszisztens még igen + pszichológiai konzulens!+ Sikerült újra visszakerülnom a rokkant rendszerbe!(egész felnőtt életemben végleges rokk.voltam kivéve 5 évet amikor átmenetileg elvették jogtalanul politikai okokból mint sokezer sorstàrsamtól)

Egyszóval oly helyzetet teremtett hideg fejjel átgondolva átlépett rajtam,póker arccal min 2-3éven keresztül szőtte szabadulási álmát mint a pók a hálóját- én semmit sem vettem észre,azt gondoltam h a legjobb barátom segítőm.Erre fel képletesen értve levágta lábaimat és annyit mondott fuss egy maratont! De nélkülem!

Eltelt 10 hónap! És én 55 évesen rögtön talpra álltam! Az addigi kis háztartásbeli bizonyítottam magamnak h erős vagyok képes vagyok tovább menni a rám szabott sorsomon.vajon lehetek még boldog? Mi vár egy öregedő nőre egyedül maradva,támasz nélkül?

Bocs h hosszúra sikeredett.



#válás #magány #küzdés #Talpraàllás #Önbecslés visszaszerzése #Váratlan elhagyás
2021. ápr. 30. 04:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt a részét nem értem,hogy ha most el tudsz menni dolgozni,akkor ez eddig miért nem volt opció?

A 40 ezret nem is értem.

El nem tudnám fogadni.

Igazából hagytad magad egy függőségi helyzetbe kerülni, úgy,hogy nem feltétlenül szorultál rá.

A lakhatásod megoldódik,illetve semmiféle hátrány nem ért.

Szerintem ez bőven több , mint korrekt.Legtöbb ember egy válás után,csak szeretné ezt érezni.

Nem ismerlek.A néhány mondat,amit leírtál, abból tudok véleményt mondani.szerintem:

Olyan ember típus vagy,akit szeretek messziről elkerülni.

Az örök mártír és áldozat szerep,a mindig más és soha nem te vagy a hibás.A férjed,a rendszer és mindenki más áldozata vagy.

Ez a fajta panaszkodás legtöbb emberben ellenszenvet kelt.

Az hogy lehetsz e boldog nagyjából rajtad múlik.

55 évesen simán lehet párt, társat, szeretőt,bármit ...

Lehet értelmes programokat, kiegyensúlyozott életet.Csak kéne érte tenni.

Eddig mindig más oldotta meg az életed.55 évesen biztos nem könnyű azzal szembesülni,hogy magadért felelős vagy,de legtöbben ezt már kb 18 éves korunk óta csináljuk

A legkevésbé sem akartalak megsérteni a véleményemmel. Talán segít,ha látod,hogy egy átlagos ember hogyan vélekedik arról,amit te tragédiának gondolsz.

2021. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!