Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért szeretik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik ennyire az inget a férfiakon szinte kivétel nélkül?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve kezdtem el inget hordani rendszeresen, mióta ajánlották több helyen. Most már többször megyek el abban otthonról, mint nem. Slim fit jellegű vagyis testhez simuló ingeket hordok és egyáltalán nem vadakat, pl egyszínűeket vagy csíkosakat, abból is 2-3 színt. Árban 5-15 ezer forint körülieket, de nincs rengeteg, talán 6-7.


És nagyon látszanak a nők reakciói pozitívan. Nyilván előtte sem egy szerencsétlenség voltam, de látszik a különbség tényleg. Egyáltalán nem voltam soha hozzászokva a női bókokhoz (mert nem kaptam), de mostanában még a csajok dícsérnek meg, de nem is csak az inget, hanem engem másban. Nem azt mondom ez az örök élet elixírje, de azért kemény ezt tapasztalni. Ez miért van?


2021. ápr. 30. 11:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is odáig vagyok ha a párom inget vesz fel😍
2021. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ugyanolyan, mint amikor a nő felvesz egy szép ruhát, vagy egy magasarkút a hétköznapokra. Az elegancia szép és vonzó, annyi farmert meg pulóvert lát az ember, épp ezért jól esik néha férfiakat ingben, nőket szoknyában látni. Legalábbis én ezért szeretem. :D
2021. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

mert a magyar atlag ferfi igenytelen, kinyult, kifakult polokban jar es 0 figyelmet fordit az oltozkodesere, tehat ha valaki igenyes es odafigyel a ruhazatara, az mindenkepp plusz. sok no szereti az elegans(abb) ferfiakat, mert egy ing sokkal komolyabb, ‘felnottesebb’ hatasu, mint egy feliratos polo pl.


ettol fuggetlenul en mondjuk szemely szerint nem alelok el az inges ferfiaktol, mert nem az en stilusom. en sem jarok bluzban meg szoknyaban, tehat nem is passzolna hozzam egy inges pasi, inkabb a lazabb, sportosabb stilust szeretem a hetkoznapokban.

2021. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert teljesen más hatású viselet mint egy póló vagy trikó, anyagiaktól függetlenül. A formás, izmos alkaron feltűrt hosszúujjú ing is vonzza a szemet egyébként.

Csinos nőkön is jóláll amúgy a férfiing :)

2021. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mert jól néz ki. Póló is lehet igényes persze, de szerintem mindig az ing a megnyerőbb.
2021. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%
ing = fehergalleros munka = felsobb rendu, $$$
2021. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki, ez minden. Jobban mutat, mint egy sima póló.
2021. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%

amugy nagyon gyenge ez a "azert kapod ezt a extra figyelmet mer az atlag ferfi szarul oltozkodik, es az ing elegans" kamu. Nem csak ingben lehet a ferfi elegans, de mas elegans ruhazat nem valtja ugyanazt a viselkedest a nokben.

ing = $$$

2021. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az inget, elsősorban a hosszú ujjút persze. A férfi ing a legszexibb ruhadarab szerintem 😍❤️

Az okait már fentebb leírták... Visszafogott elegancia van benne, kb minden férfin jól áll, izgalmas elképzelni, ahogy szép lassan legombolom a viselőjéről, mivel minden bőrfelületet takar (ellentétben a katasztrofális izompólókkal).

2021. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert csinos, elegáns.

Pasik is jobban szeretik a blúzt, szokányát, mint rövidujjú + farmer kombót.

2021. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!