Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helo Beszélgetek egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo Beszélgetek egy sráccal, kb 1,5 hónapja, 2-3 naponta ír vissza, tett utalásokat, hogy találkozunk, nagyon aranyosan ír, de nem hívott el randizni. Félénknek tűnik, pedig nagyon helyes, társkeresőn ismerkedtünk meg, azóta is fent van.Szórakozik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 21:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

tegnap 23:29


Boccs az "offért",

de mintha a számból vetted volna ki a szavakat amiket leírtál... Tényleg...


"Aztán kiderült hogy kamu minden amit eddig írt".


Mintha a saját történetem olvasnám...


Velem 5 hónapja szórakozik egy ilyen majom. De vissza fogja kapni az élettől, nyugi.

2021. máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

"Azóta is próbálom feldolgozni"


Üdv a klubban...


Kérdező, neked pedig azt javasolom hogy ha a szórakozás legkisebb mértékét érzed, a saját lelki békéd érdekében, azonnal tiltsd le mindenhonnan és szakítsd meg vele a kapcsolatot, az elején még könnyű. Ne hagyd hogy hónapokig szórakozzon veled, mert utána kialakul benned egy kötelék felé, lásd már itt a kérdésben is látni hogy kétségbe vagy esve... Azonnal felejtsd el hogy még véletlenül se tudjon neked lelki fájdalmat okozni, ha nem tiltod, akkor se éld bele magad semmibe légy vele ugyan olyan közömbös mint ő veled, így nem fog rosszul esni ha esetleg megszűnik válaszolni végképp és eltűnik a pasi.

2021. máj. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sajnos jobban bele éltem magam, mint kellett volna, mert olyan aranyosan írt. Sajnálom, hogy Ti is így jártatok. :(
2021. máj. 1. 05:49
 14/33 anonim ***** válasza:
01:43 pont öt hónapja szakadt meg. 😂 Remélem is, hogy visszakapja. Annyi ilyet olvasok itt. Kérdező, az elején mindig nagyon aranyosak. Én azt hittem, hogy megtaláltam a másik felemet, aztán bumm. Úgy nyomoztam ki a mese életét. Vannak persze lightosabbak, akik szimplán talonban tartanak, de ha nincs változás, és elkezdesz kötődni, akkor beleragadsz, és nagyon nehezen fogsz tudni kimászni belőle.
2021. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hát már most nehezen mászok ki belőle, pedig tényleg semmi sem történt, de én is úgy érzem, ahogy Te, hogy kb megtaláltam a másik felem :(
2021. máj. 1. 08:00
 16/33 anonim ***** válasza:
Nézd, azt amit tesz, ne azt vedd figyelembe, amit kommunikál. Ha a tetteivel nincsen összhangban az, amit ír/mond, akkor kuka. A szánkkal bármit állíthatunk, de a tettek fogják bizonyítani a szavak hitelességét. Nagyon sokan a sajnálatra hatnak, és azon keresztül igyekeznek manipulálni.
2021. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz, nem szórakozik veled. Próbálja leépíteni a kapcsoaltot, ezért nem válaszol napokig. Csak te nem veszed a lapot.

Ha ennyire bejön ez a srác, akkor adjál magadnak még egy esélyt. Írd meg neki, hogy szeretnél beszélgetni vele, ma vagy holnap este szabad-e. Nézd meg, hogy telefonon milyen, még mindig érdekel-e, ha igen 2-3 nap múlva lehet új beszélgetés, aminek a végén elhívod túrázni hétvégén.

2021. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
17# Szóval, aki “próbálja” leépíteni a kapcsolatot, mert nem érdekli a másik, az nem szórakozik? 😂 Ne haragudj, de te tévedsz. Ha nem érdekli a másik ember, akkor zárják le, ha meg igen, akkor mutasson több érdeklődést. Nem azzal van a gond, ha félénk valaki, mert azon lehet segíteni, ráadásul attól még lehet érezni, ha akar valamit. Ha a tettei nem azonosak, azzal amit írásban produkál, akkor csak az idejét húzza a kérdezőnek. El lehet persze, hívni randizni, de gondolom nem véletlenül fordult meg a fejében, hogy nem őszinte esetleg.
2021. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

ma 07:23


Velem pedig körülbelül pont 5 hónapja szórakozik, milyen gáz lenne ha kiderülne hogy ugyanaz 😅 jaja, én is "nyomoztam" utána, tök klassz volt amikor megtaláltam a másik profilját egy társkereső oldalon egy másik városból regisztrálva, ahol leírja új életet szeretne kezdeni...


ma 10:08

Nem nem, így nem lehet megszakítani egy kapcsolatot, legalább is normális ember nem így viselkedik. Tisztán és érthetően le lehet írni, mi a helyzet. Csak a bunkók viselkednek úgy és akkor még szépen fogalmaztam.

2021. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Szóval ha vki le akar építeni egy kapcsolatot, az azt írja az embernek, hogy akqr vele találkozni? Miért nem bírja meg írni, hogy nem akarok tőled semmit, ne haragudj, mégse vagy olyan szimpi stb. Nyílván ha ezt meg írná, akkor vennem a lapot, de ha ilyen kettős a másik fél, akkor agyalok rajta, hogy mit is akar valójában. Ráadásul ő írt rám, meg olyanokat írt, amiből azt szűrtem le, hogy tetszek neki és akar találkozni.
2021. máj. 1. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!