Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helo Beszélgetek egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo Beszélgetek egy sráccal, kb 1,5 hónapja, 2-3 naponta ír vissza, tett utalásokat, hogy találkozunk, nagyon aranyosan ír, de nem hívott el randizni. Félénknek tűnik, pedig nagyon helyes, társkeresőn ismerkedtünk meg, azóta is fent van.Szórakozik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 21:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%

Akkor tudom elképzelni hogy válasz nélkül megszakitom a kapcsolat valakivel, és letiltom ha nyilván valóban szórakozik és hülyének néz engem... Ha teljesen világos...


Ellenkező esetben nem úgy "koptatok le" valakit ismerkedő szakaszban hogy 2-3 naponta írok neki egy két szót, hogy vegye a lapot...

2021. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Olyanokat írt, hogy nagyon édes vagyok, és hogy majd ha találkozunk, akkor én is megmondhatom, hogy ő is aranyos-e. Meg hogy kinek ne kéne egy ilyen cuki csaj mint én. Jó tudom, így viccesen hangzik, de ebből Ti se arra gondolnátok, hogy nem akar semmit. Még a fiú ismerőseim is azt mondták, hogy nem értik, hogy ha ilyeneket ír, miért nem hív el talizni. Egyébként rá kérdeztem, és azt írta, hogy nem szereti elkapkodni a dolgokat, meg a lányoknak se jött be eddig, ha nagyon nyomult...... 🤣 vélemény?
2021. máj. 1. 11:30
 23/33 anonim ***** válasza:

ma 11:23


Ugyanezeket kérdezem én is, talán sohasem fogjuk megtudni a választ. Őszinte legyek? Azért mert undorító férgek...

Rám is ő írt rám, nekem is olyanokat írt, én sem értem ha meggondolta magát az illető (az én esetemben!!!) az azt jelenti hogy minden szava hazugság volt... Mindegy egyes szava hazugság volt és árverés, de akkor miért nem lehet 2 mondattal megírni tisztán és érthetően hogy például:

,,Boccs de meggondoltam magam,,


? Én is ugyanúgy vagyok.

De el kell engedni és tovább kell lépni. Nem szabad hagyni hogy lelki fájdalmat okozzon, akár egy percig sem.

2021. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Mindegy egyes szava hazugság volt és átverés*

Boccs elírta,

2021. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Hogy hívják? Komolyan ha ő az, bennem egy világ fog összeomlása, re legalább tisztán fogom látni, hogy ki is ő valójában 😫
2021. máj. 1. 11:37
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam hogy ugyanaz, van itt egy válaszoló, aki írt és kísértetiesen hasonlít az én sztorimra... Amiket írt itt...
2021. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Igen, most láttam, bocsi. :)
2021. máj. 1. 11:41
 28/33 anonim ***** válasza:

Egyébként én személy szerint úgy próbálom feldolgozni a történteket, hogy realizáltam magamban, egyáltalán nem érdekelne ezek után akkor sem ha térden állva könyörgne, mert hazudott a pasi nekem végig, körülbelül 5 hónapig... És ez undorító! Ezzel megutáltatta magát teljesen a szememben...

Ilyet csak egy mentálisbeteg ember csinál, normális ember nem... Úgyhogy, mostmár csak egyetlen egy dolog fáj, mégpedig az hogy hogyan? Tudott átverni és bohócot csinálni belőlem honapokig? Az egómnak fáj, nagyon. De vissza fogja kapni ne aggódj!!!


Ez a pasi is ír a MAI NAPIG ilyen egy szavas üzeneteket, de már nem is reagálok rá semmit, annyira nem érdekel... Tudod próbál hülyének nézni még mindig...


Tényleg csak azt tudom tanácsolni neked hagy míg nem késő... Szakítsd meg vele a kapcsolatot és szórakozzon mással.

2021. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Téged azért jóval tovább szivatott :/ örülök, hogy túl tudtál lépni rajta. Igazad van, szórakozzon mással :(
2021. máj. 1. 12:28
 30/33 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudtam/tudok túllépni azon a részén, mint írtam az egómnak nagyon "fáj" hogy valaki bohócot csinálnt belőlem, és átvert, szégyellem magam pedig nem nekem kellene hanem neki...

Ezért írtam neked, a saját tapasztalatomból kiindulva, hogy minél tovább hagyod hogy szórakozzon veled annál rosszabb érzés lesz a végén...

2021. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!