Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helo Beszélgetek egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo Beszélgetek egy sráccal, kb 1,5 hónapja, 2-3 naponta ír vissza, tett utalásokat, hogy találkozunk, nagyon aranyosan ír, de nem hívott el randizni. Félénknek tűnik, pedig nagyon helyes, társkeresőn ismerkedtünk meg, azóta is fent van.Szórakozik?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 21:31
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Már így is elég rossz, főleg azért, mert nagyon normálisnak tűnt, csodálkoztam is, ilyen aranyos sráccal még nem "találkoztam". Túl szép volt, hogy igaz legyen 😅
2021. máj. 1. 12:49
 32/33 anonim ***** válasza:
12:44 Szerintem rengeteg ilyen beteg ember van, de azon sem csodálkoznék, ha egy és ugyan az lenne, mivel szeretnek egyszerre több embert is hülyíteni, hogy mindig meglegyen a fix pont számukra. Nem hiszem, hogy megnyugtat, de még az érzések is stimmelnek, amiket leírtál. Számomra is nehezen feldolgozható, de igyekszem továbblépni. Kérdező neked is sok erőt hozzá!
2021. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha van kedvetek, és könnyebb feldolgozni írjatok nyugodtan. :) Az is rengeteget segít, ha csak beszéltek róla. Nekem is az segített valamennyit. Ilyenkor szükség van megértő, és értő fülekre.
2021. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!