Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szakítanátok a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szakítanátok a barátotokkal ha kiderülne, hogy az előző barátnője kedvéért beöltözött nőnek, és meglátnátok az így készült fotókat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

#8 Nem tudom. Gondoltam tippként leírom, ha ki akar találni valamit.


Nyilván az lenne az etikus, erkölcsileg helyes, ha elfogadnám, de nem tudom, mert az van bennem, hogy míg egy táborban egy színjáték kedvéért én is szívesen beöltözöm, azért egy barátnő kedvéért az valami komolyabb és feltehetően szexuális töltetű (valszeg ez zavar benne).


Ha ez általános vélekedés, és az új barátnőnek is ez a véleménye, akkor lehet, hogy érdemes megprôbálni elkenni. De biztos vannak nálam jobb emberek, akik ezt el tudják fogadni.

2021. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Mi van ha az előző bárátnő cosplayer volt és ilyen nemcserélős öltözetben nyomták?


Vagy brahiból?


Nekem miért fájna most, hogy ők akkor marhultak?

Az egyetemen ennél sokkal gázabb dolgokat csinálnak a részeg egyetemisták.v

2021. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Én nem tennék ilyet, de nem látok benne semmi extrát.

Ha mondjuk női ruhában pasizni ment volna, no az már sok volna.

2021. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert egyszer beöltözött nőnek, nem. Kipróbálta, ennyi. Az más zavaró lenne, ha erre fel is izgult, tervezi a későbbiekben is.
2021. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!