Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan panaszkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyamatosan panaszkodik nekem egy csaj a jelenlegi párjáról, akkor jogosan gondolom, hogy köszönöm, erre a szerepkörre nem vágyom?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel vigyázni kell. Sajnos vannak olyan emberek, akik a munkahelyükön osztják meg minden gondjukat, bajukat. Konkrétan csak panaszkodnak egész nap, hogy nekik milyen rossz, velük milyen rosszul bánnak stb. Ez eléggé zavaró tud lenni, tudom, mert nekem is volt ilyen kollégám. Állandóan volt valami problémája, mindent kiteregetett a munkahelyünkön. Többen panaszkodtak, hogy már nagyon elegük van az állandó siránkozásából. Természetesen az ember segít, ha tud, de esetében ez csak állandó panaszkodás volt, a probléma megoldás terve sehol sem volt igazán, max. ilyen ez lesz meég az lesz, amiből aztán semmi nem lett.
2021. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ugyanakkor az hozzátartozik, hogy én sem akarok már tőle semmit. Megbeszéltük, lezártuk, jóban maradtunk. De arra nem számítottam, hogy ő elkezd meglepni ajàndékokkal, találkozgatni akar, heti többször keres. Viszont azt persze pontosan ereztem eddig is, hogy sosem becsült engem, tehàt igazatok van.
2021. máj. 3. 21:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha elmondja, hogy mi a gondja, mire vágyna ehelyett, és te tudnád teljesíteni azokat, akkor talán nyert ügyed lehetne inkább vele-, és a jelenlegi majmával szemben, aki nem foglalkozik vele.
2021. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12#, hát bammeg, elutasítod ezeket a dolgokat, ilyen egyszerű. Nem, nem érsz rá, nincs kedved, programod van, nem fogadod el az ajándékot, nem írsz vissza, tőszavakban válaszolsz, stb...

Had ne okozzon már ez nehézséget! 🤣

2021. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jó. Teljesen igazatok van! Egy jó barátság alapja is a kölcsönös szeretet. Ott pedig ez nincs, ha az egyik fél kihasznál
2021. máj. 4. 07:57
 16/16 anonim ***** válasza:

Na akkor a következő hozzászólásodban azt akarjuk végre olvasni, hogy egyértelműen megmondtad a csajnak, hogy nem szeretnél vele a jövőben barátkozni SEM.


Komolyan, felidegesítenek az ilyen bénázások. Panaszkodnak a férfiak, hogy jajj a nők milyen gonoszak és mennyire el vannak szállva maguktól... Hát pont EZÉRT van ez így, gyerekek, mert állandóan lementek kutyába, puncsoltok, és a gerincetek maradék morzsáit is beáldozzátok értük... 🤦‍♂️

2021. máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!