Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak a párkapcsolatukról a Facebookon?

Figyelt kérdés

Több olyan párt ismerek, akiknek belülről rohad a kapcsolata, de folyamatosan csak a csodálatos életüket látom.

Nem posztolnak túl sokat, de már így is kiütést kapok. Egy ideig lájkolgattam, mert egyik rokon, másik közeli ismerős, de most már cikinek érzem, mert tudom, és kb. mindenki hogy nem ilyen fenékig tejfel minden.


Mire jó ez a mutogatás, illetve ha ők ketten tudják hogy baj van, ők ezzel mit érnek?


Örülnék, ha olyanok írnának, akik szoktak ilyet csinálni, mert kíváncsi lennék a hátterére, mi a mozgatórugója


2021. máj. 3. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Semmi nem fekete-fehér.

Igazán remek, hogy ennyire tisztában vagy mások magánéletével.

A Facén van egy remek szolgáltatás, törlés nélkül is le tudod állítani a követést.

2021. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Pattoghatsz, de minek.

Igen, tisztában vagyok velük, mivel meglepő módon nem csak online érintkezünk.

Mik vannak


Mehetsz máshova unatkozni, ez az oldal nem arra van, hogy okoskodj csak mert más nem figyel rád

2021. máj. 3. 21:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a felhasználók 99%-a csak unatkozik itt, a maradék 1% pedig a lelki sérüléseit kezeli itt.
2021. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

maradék 1% pedig a lelki sérüléseit kezeli itt.😂


biztató, köszi

2021. máj. 3. 22:01
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Ezen már én is gondolkodtam.


Pl van egy ismerősöm, egy csaj aki ha jól tudom hb 6 éve együtt van a barátjával illetve mostmár vőlegényével (karácsonykor kérte meg a kezét, fb jól tele lett pakolva).


A poén hogy amíg tindereztem egy ideig (kb fél évig és kb 1-2 hónapja töröltem le mert elegem lett) addig nem 1x, nem 2x láttam a barátja profilját, amit aktívnak is mutatott.


Na ez az az eset amikor nem tudom mi lehet a háttérben, bele nem folyok mert távoli ismerős, rég nem beszéltünk de valahol "vicces" ezt látni.


Persze sok minden megeshet, hogy pl 3.at akarnak bevenni vagy a fene tudja, de azért szerintem sokan érezzük hogy nem kerek a sztori:D


De nyilván nem szólok be más, távoli ismerősök életébe. Meg annyira nem is érdekel.

Ja és nem egy ilyet láttam, hanem legalább 3-4 olyan pasit akiről fixen tudom hogy csaja van...

2021. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Ja de a kérdéshez még visszakanyarodva tehát kapcsolatban vannak ezek az emberek es a f@szbukon meg megy a nagy romantika🤷‍♀️😁
2021. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez durva! Nem tinderezek, bevallom. De ez ilyen szexpartner kereső ha jól tudom. Elég bátor, ha még az arcát is vállalja :o


Szép :)

2021. máj. 3. 22:16
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Nekem inkább az szokott eszembe jutni hogy miért jó ez?


Szexpartner/társkereső, kinek mi.


Igazából fiatal a srác, kb 22-24 éves lehet. 24 max. Tök érthető hogy akarna kalandozni. De akkor minek nősülni??

Ha meg szereti a barátnőjét mit keres tinderen?

2021. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én is ezt kérdezem, hogy ennek mi értelme?


Ismerek olyat is, aki konkrétan csak nekem vallotta be, hogy már a második évében a házasságuknak megbánta.

Jött a gyerek és elvannak. De hogy szerelem nincs, az száz

De persze ismerős, látom milyen vidámak :)

2021. máj. 3. 22:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert kell nekik a látszat, a visszacsatolás, hogy az ő életük mennyire tökéletes. Az ilyen emberek szingliként valószínűleg elvesznének a vakvilágban és azt se tudnák, mit kezdjenek egyedül magukkal. Na meg senki sem csodálná meg rajongana a tökéletes életükért.
2021. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!