Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudoznak a párkapcsolatukról a Facebookon?

Figyelt kérdés

Több olyan párt ismerek, akiknek belülről rohad a kapcsolata, de folyamatosan csak a csodálatos életüket látom.

Nem posztolnak túl sokat, de már így is kiütést kapok. Egy ideig lájkolgattam, mert egyik rokon, másik közeli ismerős, de most már cikinek érzem, mert tudom, és kb. mindenki hogy nem ilyen fenékig tejfel minden.


Mire jó ez a mutogatás, illetve ha ők ketten tudják hogy baj van, ők ezzel mit érnek?


Örülnék, ha olyanok írnának, akik szoktak ilyet csinálni, mert kíváncsi lennék a hátterére, mi a mozgatórugója


2021. máj. 3. 21:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Visszacsatolás? Ez érdekes gondolat. De senki se rajong a tökéletes életükért.

Csak mondjuk udvariasan megírják, hogy szépek vagytok, jól néztek ki együtt, ilyenek. Nem hinném, hogy ez irigység lenne.

Inkább az a furcsa, hogy ilyenkor megy a szívecskés lájk, meg a köszöngetés is elpirulva...

2021. máj. 3. 22:42
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy párt ismerek, akikről tudom, hogy a felmenőknek hazudják a házasságukat, nekik van a kirakat, de mindenkinek másvalakije van, a lánynak már a házassága előtt óta ugyanaz a fiú.

Fővárosiak, úgyhogy nem értem, honnét ez a falusi virtus.

2021. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#11

Pedig hidd el, akik agyon posztolják a közösségi oldalaikat, azokat a lájkok száma igenis boldogít. Most gondolj bele, ha senki nem reagálna és 1-2 kedvelés lenne csak rajta, akkor is ezt csinálnák? Valószínűleg nem. Nem azt mondom, hogy irigyek rájuk az emberek. Azt mondom, hogy kell nekik az, hogy mindenki lássa, hogy ők "boldogok" és a külvilágtól pozitív megerősítést kapnak ezzel.

Én kb évente 1x váltok profilképet, de örülni szoktam, ha sok lájkom van(relatív). :D sokan kedvelik, hogy mosolygok, stb, azt hiszik, minden rendben. Pedig egy depis időszakomon vagyok túl.

Ilyen ez a digitális valóság.

2021. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igen, de hogy te egy képen mosolyogsz, az egy dolog. Durva onnan lenne, ha heti szinten szelfiznél és csak mosolyognál mint a tök hogy hú de vidám vagy. De senki sem osztja meg nyilván minden rossz pillanatát.


Viszont nem értem meg, hogy most oké kapnak x lájkot és dicséretet. De és? Van olyan, aki a feleségét dicsérgeti , az is hogy? Megdicséri amaz meg visszaszívecskézi és utána egymásra néznek otthon közösen az asztal felett? :D

De viccet félretéve, tényleg nem értem, hogy ez a megkapott kis boldogság mennyire tart ki, hogy érdemes belőle táplálkozni


Vagy lehet, hogy ha más elismer, akkor jobb lesz a kapcsolatom is?

2021. máj. 3. 22:52
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha mások azt hiszik boldog vagy, talán te magad is elhiszed. Mégsem mutathatod kifelé azt, hogy minden szar, mert akkor kevésbé lennél szimpatikus és ilyen emberekre nincs szüksége az emberek többségének. Gyengeség.


Most képzeld el, hogy az exem, akivel sok-sok évig együtt voltam (igazi barátai nincsenek, csak kollégák, de egyik sem ismeri igazán), 3 héttel a szakításunk után már elkezdett posztolni arról a nőről, akivel engem évek után megcsalt. Tudod mennyi lajkot kap a posztjaira? Ahhoz képest, hogy 0 barátja? Rengeteget. Szerinted, ha bárki is ismerné a hattersztorit, akkor is nyomnak a szivecskeket az új kapcsolatára,vagy azt mondanák, hogy ez nagyon nem szép?

Ha tudná bárki is rajtam kívül, hogy ezek ellenére nekem írogatott még hónapokig, akkor is kedvelnék a nagy boldogságát? És szerinted ő boldog igazán, ha engem zaklat? Hát nem. :D de legalább gyűjti a lájkokat és minden ismerőse azt hiszi, hogy hű de nagyon boldog. Közben sehol semmi, nagyon súlyos állapotban van lelkileg az ember, tele problémákkal, de ezt csak én tudom. Talán én pont ezért nem kellettem. :) már mindegy is, én tényleg boldogabb vagyok már nélküle. (mégsem posztolom. :))

2021. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, tényleg furcsa lenne kiposztolni, hogy gyerekek, úgy unom az asszonyt, ma megyek a szeretőmhöz, de ez titok :D


De viccet félretéve azért az igen, másik véglet hogy azt posztolom, de nagyon szeretem az asszonyt és rakok hozzá szívecskéket, miközben lehet épp kotont vásárolok a boltban...

2021. máj. 3. 23:06
 17/19 anonim ***** válasza:
De nem kötelező bármit posztolni.
2021. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"aki konkrétan csak nekem vallotta be, hogy már a második évében a házasságuknak megbánta."


Hazudott. Vagy éppen rossz passzban volt, ami elmúlt. Semmi sem tökéletes mindig. Problémák adódnak, főleg 10+ év után, de az nem jelenti azt, hogy kuka az egész házasságuk.


Manapság már nem csak a nyugdíjas nénikek, hanem a fiatalok is a kapu előtti kispadon lesik a falu népét, ami most a Facebook.

2021. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18 El kell keserítselek, egyáltalán nem hazudott.

Vagyis de, csak nem nekem.

2021. máj. 4. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!