Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akit hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akit hosszú ideje elvesztettél, pedig biztos voltál benne, hogy fog mèg keresni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi számít hosszú időnek? Egy ideig keresett, de már lassan 2 hónapja egyáltalán nem keres. Mondjuk én kértem ezt..
2021. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Van ilyen személy az életemben. Vagyis volt. Már majdnem egy éve nem beszéltünk, és már nem is fogunk.
2021. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

26 év elég hosszú idő?Még mindíg reménykedek benne hogy egyszer bocsánatot kér amiért kidobott egyszer.

"1974-1975"

2021. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kit vesztettél el és mikor?
2021. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron lesz két éve, hogy szakítottunk, azóta várom. Illetve már nem, nem erdekel.

De akkoriban a fejemet tettem volna rá, hogy előbb-utóbb felbukkan.. végül nem. Talán jobb is így.

2021. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akiben még mindig biztos vagyok, hogy fog még keresni. Bár már van, hogy elbizonytalanodok. De mikor először szétmentünk, akkor is pont így éreztem. És meg sem lepődtem mikor megkeresett. Pedig minden emberi számítás szerint akkor is semmi esélye nem volt, hogy valamikor is megkeres még.
2021. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
persze, de tudtam, hogy nem fog keresni és én se őt.
2021. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen is volt. Még a fordítottja, hogy azt hittem, békén fog hagyni, közben meg azóta is zaklat😂

De a legrosszabb, akiről nem gondoltam, hogy fog keresni, mert nem is tudott hol. Nem tudja egy elérhetőségem se, de mindig úgy alakult, hogy találkoztunk és akkor nagyon sokat voltunk együtt, jókat beszélgettünk. Én nem potenciális társat láttam benne, de így utólag azt mondom, arra is jó lett volna. Ő nem tudom, mit gondolt, de az biztos, hogy őt is zavarja, hogy többet nem futottunk össze. Szerintem már nem is fogunk. Azt se tudom, él-e még 😟Erre így nem számítottam, pedig kellett volna, de valahogy tök evidens volt, hogy mindig találkozunk.

2021. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van
2021. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lucaszek96 ***** válasza:
Egy éve nem beszéltünk és nincs az az isten hogy szóba aljak vele,Amikor látom viszonylag sűrűn nyilván eszembe jutnak a dolgok és hiányzik egy kicsit aztán eszembe jut minden és kosz nem kell meg a barátsága sem
2021. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!