Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezalapján lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezalapján lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22/L vagyok. Mostanában (úgy egy hónapja) elkezdtem vonzódni egy sráchoz (ő 24 éves) 18 éves korom óta ismerem, de sokáig csak futólag. Tudni kell, úgy másfél évvel ezelőttig a nővéremmel randizott hónapokig, nagyon bele volt esve a nővérembe. Végül nagyon összevesztek, aminek az volt az oka, hogy a nővérem nagyon nehezen bízik meg a férfiakban (17 évesen megerőszakolták), ugyanakkor nagyon szeretné, ha szeretnék, így elhamarkodott döntéseket hoz. A bátyámnak ezt elmondta, és hogy időt kér, hogy eldöntse, jár-e vele. Ezután úgy egy hónappal a srác rákérdezett. Közben a nővérem három hét ismeretség után igent mondott egy gazdag fiú lánykérésére (no comment ehhez...). Ettől a másik srác (akihez most vonzódom) teljesen kiborult, kétségbe vonta az egész megerőszakolós sztorit, hazug féregnek nevezte a nővéremet, meg hogy más elgázolná a helyében.


A nővérem egy hónap eljegyzés után visszaadta a gyűrűt.


Egy hónapja összefutottam a fiúval, beszélgetésbe elegyedtünk, face-n is beszélgetünk, mindketten egyedülállók vagyunk. Mondta a kezdetkor, hogy elébe vágva az esetleges feltételezésnek, nem azért áll velem szóba, mert a nővéremre emlékeztetném. Igen, negatívan viszonyul a nővéremhez, de ez csak azért van, mert nem kapja vissza az elvesztegetett hónapokat. És hogy ne aggódjak, én tiszta lappal indulok, akármiért is állok vele szóba.


Eddig nem mertem megkérdezni, randizna-e velem, mert van kis esélye szerintem, hogy nem felejtette el teljesen a nővéremet, meg eléggé meglep máig a durva stílus, ahogy a nővéremmel beszélt, ugyanakkor meg is értem. Ő sem hívott még randizni.

Nekem eddig második randim még nem volt (balszerencse), így tapasztalatom ilyen téren nincs.


2021. máj. 5. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet esély de szerintem eléggé zavarja a nővéred,minden esetre ha sikerül jobban megismerni a másikat és így is nyitottak vagytok egymásra miért is ne. Te nem a nővéred vagy.Bár nővéred még bekavarhat,nem tűnik sajnos lelkileg túl stabilnak,mi van ha még mindíg vonzódik hozzá.Nekem ha a srác helyében lennék elég kínos lenne a dolog.35f
2021. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. Miért pont a kérdező nővérét zavarná? Ő utasította vissza a srácot.
2021. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább a nővéreddel kéne megbeszélni, hogy nem zavarja-e, ha az exével kezdesz kavarni. A csávó kit érdekel, egyelőre egy kvázi idegen, de a testvérednek lehet szarul esne. Meg én a csávóban sem bíznék, hogy teljesen független az érdeklődése a nővéredtől. Túl feszkós ez, nem tudnál más pasival ismerkedni, mint akivel a nővéred már összejárt és elég ocsmány vége lett?
2021. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Milyen exe? Nem is jártak egymással.
2021. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreérthetően írtam. Nem jártak a nővéremmel, nem aziránt a fiú iránt érdeklődöm, aki eljegyezte a nővéremet, vele egyszer találkoztam, de a stílusától a rosszullét kerülgetett.


De, tudnék más pasival ismerkedni, de jelenleg ehhez a sráchoz vonzódom. Az, hogy a nővérem mit szól hozzá, azért nem érdekel, mert őneki nem kellett a srác, meg most a nővéremmel amúgy is mosolyszünet van (nem fiúügy miatt).

2021. máj. 5. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!