Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy (ferfi) tanar, ha eszreves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (ferfi) tanar, ha eszreveszi hogy zavarban van elotte egy lany diak (es valoszinuleg tetszik neki), akkor mi az atlagos reakcio erre?

Figyelt kérdés

Minimum 18 eves a lanyokra ertem.

Hogyha ennek a lanynak kicsit tobb figyelmet ad, es pl tobbet mosolyog ra, mint masokra, akkor tetszhet neki?


2021. máj. 5. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Szexuális zaklatás
2021. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Játszik vele, ego tuning.
2021. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Normális férfitanár úgy van vele, hogy max. imponál neki, hogy fiatal lánynak bejön, de ennyi. Nem fog elkezdeni azon gondolkodni, hogy hú, de tetszik nekem, elvinném randizni, ezt-azt csinálnám vele az ágyban, mert van hivatástudata, és tudja, hogy megütheti a bokáját és azt is, hogy addig nem is korrekt ilyen kapcsolatba belemenni, amíg fölé-alárendeltségi viszony van,
2021. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leginkabb arra a szitura vonatkozik a kerdes, amit megjegyzesbe irtam :)
2021. máj. 5. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Igyekszik úgy kezelni, mint a többieket. Igen gyakori jelenség, hogy a diáklánynak tetszik egy tanár.
2021. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a baráti köröm és a családom egy része is pedagógusokból áll. Azt mondták, nem tudnak úgy tekinteni egy diákra, mint potenciális partnerre, akár alkalmira is, mert akarva-akaratlanul érzik a fennálló alá-fölé rendeltségi viszonyt.

Volt már egyébként példa férfi és női barátomnál is, hogy egy diákjuknak megtetszettek. Semmit nem tettek. Amikor az egyik srác elkezdte terjeszteni, hogy a barátnőmmel van köztük valami, akkor négyszemközt elbeszélgettek, hogy ez nem oké és ennyi.

2021. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!