Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy bár voltak párkapcsolataitok, a szex soha nem volt jó és maga a kapcsolat sem (szerelem, szeretet terén)?

Figyelt kérdés
És már nem is lesz, mert már középkorúak vagytok?

2021. máj. 5. 13:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
8%
Magad nevében beszélj kérdező. Ilyen hozzáállással neked nem járt, nem jár. Más meg jól érzi magát a bőrében középkorúan is.
2021. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolattal nincs gond, de azzal egyre nehezebben birkózom meg, hogy nem olyan a szex mint amilyenre igazán vágynék. Hogy valójában soha nem is volt olyan szexben részem amilyenre vágytam volna. És már nem is lesz minden bizonnyal...
2021. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#10 Milyen mindig? Az volt a második válaszom. :D Összekeversz valakivel, vagy mi?
2021. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13: Nem keverlek össze. Más kérdésnél is beszélgettünk már. Elég jellegzetes a stílusod.
2021. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na, melyiknél?
2021. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#15: Ezt is újra bejátszod?
2021. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

7

Köszönöm szépen a biztató szavaidat! Ismeretségi, baráti, rokoni körben többen is 40 körül találtak első jó (vagy egy esetben első és nagyon jó) párkapcsolatot. Erről már lemaradtam. De akkor még van esély. A szexről meg nem mondanék le, a libidóm erősebb, mint bármikor (pedig már menopauzában vagyok).

2021. máj. 5. 16:32
 18/24 A kérdező kommentje:

11

"Magad nevében beszélj kérdező. Ilyen hozzáállással neked nem járt, nem jár. Más meg jól érzi magát a bőrében középkorúan is."


Tudnám honnan van ilyen mérhetetlen rosszindulat és gonoszság benned... Szegényem.

2021. máj. 5. 16:33
 19/24 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon összekeversz valakivel, mert nem volt hasonló beszélgetésem se senkivel. 😶

De szerintem nem valami jellegzetes a stílusom, és annyira nem írok sok kommentet, úgyhogy könnyen találhatsz hasonlóságokat.

2021. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A szegény te vagy. Engem te ne sajnálj. 😊😀😀
2021. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!