Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszútávon működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel nagyon jól érzem magam, nagyon jó ember, belsőre tökéletes. Külsőre nem az esetem, de mégis valahogy vonz a belső tulajdonságai miatt. Szerintetek hosszútávon működhet? Akik voltak ilyen helyzetben, nektek elég volt a vonzó belső, az összhang?

33/n


2021. máj. 6. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Megdugott már a pasi?

Akkor működhet, ha nagyon-nagyon jó az ágyban és nagyon-nagyokat élvezel tőle.

Másképp nem.

2021. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy idosodnek az emberek, ugy kerulnek egyre messzebb a legjobb formajuktol kinezetre. Ugy lesz egy kevesbe meghatarozo a kinezet. Nyilvan egy amorf alakkal nem lehet mit kezdeni, de ilyen idos korban mar el kene jutni oda, hogy a kinezeten tul is vannak szempontok. Es garantalt, hogy a kulseje is mindekinek egyre rosszabb lesz, 60 evesen mar mindenkie nagyjabol ugyanolyan.
2021. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valakivel kapcsolatba kezdek, nehogy már ne legyen vonzó külsőleg is. Az is kell a belső mellé. Kinek kéne tetszenie, ha nem annak, akivel vagyok? Az egy dolog, hogy később lerobbannak, megöregszenek az emberek.
2021. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

A nagy szerelmem nagyon csúnya volt! De életem legcsodálatosabb szerelme volt..

Ha klappolnak a dolgok akkor vágj bele, hidd el azért mert nem trendi a fickó boldog lehetsz vele!!!

2021. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ha belsőleg tetszik, akkor hamar megszeretem és onnantól megszépül és ő a legszebb nekem :-)

Nekem nem a külsőség számit

48N

2021. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!