Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed életed első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed életed első olyan szerelmedről, akivel komoly kapcsolatod volt?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolat = legalább 1-2 évig tartott
2021. máj. 6. 19:21
A kérdező szavazást indított:
Jelenleg is vele vagyok együtt!
Különleges lány/fiú volt, de az első szerelmek ritkán tartanak egy életen át...
Nem illettünk össze. Nem egymást kerestük. Még tapasztalatlan voltam. Ma már nem jönnék össze hasonló karakterrel.
Egy idióta volt, ne is emlegesd!
39 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*életed első olyan szerelméről, akivel
2021. máj. 6. 19:22
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semleges. Néha elgondolkozom mennyire buta voltam, mert sok mindent elnéztem neki, de már nem tölt el rossz érzéssel, ha esetleg összefutunk valahol.
2021. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2: akkor rád a 3. válasz igaz
2021. máj. 6. 19:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó ember, rosszat nem is tudnék róla mondani. Összességében sok mindent köszönhetek neki, annak ellenére, hogy a vége csúnya volt. Én hagytam el, ő meg nem tudta feldolgozni ezt sokáig. Sajnos miután ebből kiléptem, sokat csalódtam, de hát a tanulópénzt meg kell fizetni.
2021. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4: akkor rátok a 2. válasz igaz
2021. máj. 6. 20:06
 6/18 A kérdező kommentje:

Érdekes ez az első szerelem téma.

Sokan mondják, ha felbukkan, megrengetheti az ember világát, feldúlhatja a sokéves, boldog házasságot is.

De ezzel nem értek egyet.

Az én első szerelmem nem tudna bezavarna a jelenlegi kapcsolatomba, pedig 3 évet jártunk.

Bár én voltam a szakító fél. Ilyen esetben azért ez nem meglepő. Bár van, aki megbánja a szakítást, tudom.

Ki tudja, lehet én be tudnék zavarni az ő sokéves házasságába a későbbi időkben? Kötve hiszem.

És ez a veszély amúgy sem fenyeget, hisz eszem ágába sincs "bezavarni" neki.

Szerintem soha többé az életben nem fogunk találkozni. Hisz mindketten külföldre mentünk, és nem ugyanabba az országba.

2021. máj. 6. 20:11
 7/18 anonim ***** válasza:
7 évig voltam együtt az első párommal és sok idő kellett, hogy kiheverjem a szakítást, akkor nagyon megviselt. Viszont nagyon csúnyán váltunk el, mivel megcsalt engem és azelőtt is már csak kihasznált (szerintem), egyre jobban hidegult el tőlem. A sok szép évet köszönöm neki és örülök, hogy az életem része volt. Viszont nagyon mások lettünk 7 év alatt. Míg én fejlődtem sokat, ő pontosan ugyanolyan szinten maradt. Sőt, csak elromlott és lecsúszott lett... Szóval több választ is jelölnék. A csúnya vég ellenére már nem haragszom és valahol mosolyogva gondolok rá vissza, viszont ha a mai állapotában ismertem volna/ismerném meg, futva menekülnék előle. Képtelenség lenne vele jövőt építeni. Csődbe vinne mind a kettőnket.
2021. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenben ideális volt abban a kevés dologban amiben nem,el kellett volna néznem neki. Igazából csak az a baj magasra tette a lecet. Én pedig sajnos kevés vagyok az igényeimhez képest.

Sokaknál tapasztaltam,az első szerelemével sokáig van az ember,aztán kalandozás végül sokkal kevesebb járás után esküvő.

2021. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint 4#. Nagyon jó ember, de elcsesztem...túl fiatal voltam. Éveken át nem tette túl magát azon hogy otthagytam. :-( Meg is bűnhödtem, 6 éven át nem találtam senkit aztán 14 évet töltöttemegy bántalmazó kapcsolatban egy nárcival. Utána lettegynagy szerelmem de meghalt...most végre újra nagyon boldog vagyok és szerelmes
2021. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8:

Írod: "Sokaknál tapasztaltam, az első szerelemével sokáig van az ember, aztán kalandozás, végül sokkal kevesebb járás után esküvő."

Igen, ilyen szerelmi életút előttem is ismert. De vajon mi van, ha a kapcsolatban az egyik fél az első szerelmét tiszteli a másikban, a másik fél pedig a kalandozást követő komoly kapcsolatát? Vajon lesz-e házasság, vajon együtt maradnak-e?

2021. máj. 6. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!