Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed életed első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed életed első olyan szerelmedről, akivel komoly kapcsolatod volt?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolat = legalább 1-2 évig tartott
2021. máj. 6. 19:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9: Kívánok neked sok boldogságot, és hogy ne menjetek szét, ellenben legyet együtt boldogságban, egészségben.
2021. máj. 6. 21:47
 12/18 anonim ***** válasza:

,, vajon mi van, ha a kapcsolatban az egyik fél az első szerelmét tiszteli a másikban"


Ezt nem értem. 😅

2021. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm Kérdező, 9# vagyok :-)


Tudom, hogy együtt fogunk megöregedni! :-)

2021. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül legközelebb a 2.-hoz áll a véleményem róla, pluszban még annyi, hogy a kapcsolat alatt mindketten változtunk egészséges és érthető módon/irányban, csak épp egyre inkább nem passzoltunk egymáshoz.
2021. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Síríg tartott és csodás volt... Még mindig nagyon hiányzik!
2021. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megszabadulnom tőle, csak azt sajnálom, hogy nem dobtam ki hamarabb.
2021. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem lett komoly kapcsolat.

Viszont a mai napig örömmel gondolok rá.

Valószínűleg nem fogok még egy hasonló nőt találni ebben az életben amilyen ő.

2021. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó ember, jó személyiséggel, nevezhetném különlegesnek is, de az igényeink és gondolataink nem egyeztek sok-sok témakörben. Barátokként jól megvagyunk, de párkapcsolatban egy idő után borzalmas volt az egész, elfogyott a tisztelet is...
2021. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!