Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A ti értelmezésetek szerint mi az, hogy párkapcsolat?

2021. máj. 7. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Jó párkapcsolat?


Jópár kapcsolat!

2021. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ahol nincs én és te, hanem MI es ezt mindkét fél is igy gondolja és érzi.
2021. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2. Én inkább úgy vélekedek egy kapcsolatról hogy 3 út van van az én a mi és a te. Persze legyen közös tervünk szeressük egymást de ne legyen az hogy minden a másikra teszünk fel. Szóval ha esetleg valamiért szétmennénk lehet az bármi miatt az eggyik fél ne legyen meglőve hogy bakker de én csak rá alapoztam. Nem, legyen nekem is egy utam legyen neki is és legyen amit közösen járunk.
2021. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!