Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon gáz, ha 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon gáz, ha 26 évesen apu testem van?

Figyelt kérdés
Hordó hasam van, hozzá alacsony is vagyok. Megszólt egy lány, hogy mi ez a has? Mondjuk tény, hogy elhgytam magam az utóbbi időben.
2021. máj. 9. 10:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ennyi idősen egy picit előnytelen. Kezdj el valamit sportolni. Fokozatosan szoktasd rá magad a rendszeres mozgásra, hogy ne utáld meg már az első hétben. Egyél kevesebbet.
2021. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%
Ne aggodj pajti, 27 f vagyok, kicsit mackos, de nem ez szamit :)
2021. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ha jómódú vagy.


Sajnos ahogy olvasom ráadásul puhosan kövér vagy. Tehát nem úgy, hogy mondjuk edzőterembe jársz, de mellé túl sokat ettél. A háj alatt nincs izom. (Mint pl Fekete Laci, Bud Spencer, stb)

2021. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
"kicsit mackos" magyarul dagadt.
2021. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
10%

Nekem egy ilyen az elfogadható női test.


[link]


Vicces az, amikor egy ilyenhez képest +15kg van egy nőn, és ő a sportos, szálkás, izmos pasikról álmodozik. Meg fikázza az apu testet. :)

2021. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

#5 nyugika, neked még dagi nőd sem lesz soha, nincs mitől fosnod ennyire.


Kérdező! Youtube-on keress rá Jordan Yeoh videóira, naponta csinálod 20-30 percig, hidd el gyors eredmény lesz. Nem kell edzőterem, meg semmi eszköz.


Vannak lányok, akiknek bejönnek a mackósabb testű férfiak, de az szinte mindig összekapcsolva azzal, hogy a pasi idősebb, jellemzően 40-50-es korosztály, férfias, érett. A dagi fiatal srácok elég kevés nő számára vonzóak.

2021. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

#5: akkor gondolom, te is legalabb igy nezel ki, ugye?


[link]



egyebkent hiaba jatszod itt az eszed, tudjuk, hogy a valosagban mar egy full atlagos notol is gatyadba elveznel incelkent.

2021. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Én minden életkorban gáznak, pontosabban visszataszítónak találom a túlsúlyt. Fiatalon meg persze méginkább.
2021. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%
7. Nem az 5-ös vagyok. Az izmosságért "kicsit" többet kell tenni, mint a vékonyságért. Viszont nyilván bevállaltam ezt férfiként, mert így izmosan tudok csak vékony nőkkel szexelni nagyobb számban. Én magam is voltam vékony férfiként és nem az, hogy akkor nem tetszettem egy nőnek sem, de főleg inkább a húsosabbaknak, teltebbeknek. Szóval muszáj voltam kigyúrni magam, mert a vékony nőknek így sokkal jobban tetszem.
2021. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

#9:


‘Az izmosságért "kicsit" többet kell tenni, mint a vékonyságért‘


ez baromsag, tobb okbol kifolyolag is. egyreszt van az a ferfitipus, aki konnyen epit izmot es alapvetoen jo kiallasu, magas, vallas, neki nem kell megszakadnia ahhoz, hogy kicsit kipattintsa magat. eleg, ha nem 24 oraban a gep elott ul, hanem neha meg is mozdul.

ellenben van anotipus, aki akarmennyire is figyel a kajalasra, sosemlesz modell alkat, mert hasas-combos tipus. tobb ilyen baratnom van, nekik nem olyan konnyu vekonynak lenni, azert ez nem csak annyi, hogy akkor ne zabalja fel a 2. tabla csokit, ahogy te elkepzeled.

nyilvan ellenkezokre is van pelda mindket nemnel.


DE egy nonek onmagaban nem eleg, ha vekony. ha nincs melle, nem eleg kerek a feneke, vagy ellenkezoleg, tul vekony es nem aranyos a teste, mar huzza ra a szajat a sok kanapehuszar.

azert a kepen lathato no se siman ‘csak’ vekony, hanem tonusos, formas, aranyos es ezen kivul van melle. nem csak annyit tesz az alakjaert, hogy nem eszi meg azt a csokit aztan kesz, jono lesz. ez nem igy mukodik.

2021. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!