Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbántottam ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbántottam ezzel?

Figyelt kérdés
Randiztam egy pasival és bevallom őszintén nem számítottam arra, hogy dagibb lesz, mint a képeken. Meg is említettem neki, hogy hát kicsit ledöbbentem, hogy ilyen túlsúlyos. Azóta nem nagyon írt, szerintem megsértődött. De most mit kellett volna mondanom? Neki sem tetszenék elhízott nőként szerintem.
2021. máj. 9. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát miután lepattintottad, mert dagadt mégis mit kéne írnia? Nem értem mit vársz.
2021. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

jól tetted, legtöbb túlsúlyos embernek hiányzik a kritika, mert az anyja azt mondja rá, hogy szép -> így nem lesz változás

szerintem az sem baj, ha megbántottad

2021. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem pattintottam le, csak mondtam, hogy jó lenne dolgozni rajta...
2021. máj. 9. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Pff. Hát nekem ne adjon a testemmel kapcsolatban egy idegen kéretlen tanácsokat. Nehogy már te mondd meg, hogy neki min kéne dolgoznia. Ha azt mondaná milyen nagy az orrod, akkor már rohannál is megműteni? Ahhoz jogod van, hogyha nem jön be nem ismerkedsz vele, de egy tali után nehogy már meg akard rögtön változtatni azt a szerencsétlent. Én sem írkálnék utána azzal, aki ilyet szól be.
2021. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
4-es, hogy lehet egy orrméretet összehasonlítani az egészségtelen evéssel, fizikai aktivitás nélküli életmóddal és az igénytelenséggel?
2021. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4. Az egészségét is tönkrevágja! Nem csak az esztétikáról van itt szó...
2021. máj. 9. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

De akkor sem a te dolgod. Ismerkedésnél baromira nem szimpatikus, ha első talin már meg akarsz valakit változtatni. Neki se jött be, ezért nem ír. Ismerkedj olyannal, akinek bejön a teste.


Az orrműtét talán tényleg nem a legjobb példa, de akkor sem a kérdező feladata az egészséges életmódra nevelni a delikvenst. Ő annyit tehet, hogyha nem tetszik odébbáll. Mindenkinek magának és magáért kell eldönteni, hogy életmódot vált, nem lehet ezt így kierőszakolni meg kizsarolni.

2021. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kb hány képet küldött?
2021. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Megbántottad, bunkó módon kritizáltad a külsejét, amit lehetett volna kedvesebben is. Első randi után ha valaki nem szimpatikus, zárd le, nem szükséges belerúgni.
2021. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szimpi volt meg minden, de a testalkatán lehet változtatni.
2021. máj. 9. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!