Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellett volna mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellett volna mondanom a páromnak?

Figyelt kérdés

Az exemmel egy lakótömbbe lakunk, konkrétan a lakásom alatt van a lakása.

A múltkor amikor kint cigiztem odajött hozzám beszélgetni, hogy mi újság meg a szokásos sablonszövegek. Pár nappal ezelőtt bejelölt fb-n is.

Ezeket el kellett volna mondanom a páromnak?


2021. máj. 10. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mi olyan van ebben, amit titkolni kéne. A titkolózás mindig gyanús.
2021. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem is, ha titkolod, gyanúsabb.
2021. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
El. Naná. Amikor meg odamegy beszélgetni, akkor küld az anyjába, vagy ha FÉRFI, akkor a pasid fogja.
2021. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Te mit szólnál hozzá, ha a párod az exe lakása felett lakna? Te úgy tudnád, hogy nem beszélnek, nincs már köztük semmi. Majd utólag kiderülbe, hogy egyébként beszélgetnek, meg visszajelölik egymást facebookon... Ezek alapján te mit gondolnál?
2021. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem szoktunk beszélgetni, az az egyszeri alkalom volt amikor odajött hozzám.

Illetve facen se jelöltem vissza.


Nem szeretnék ebből vitát meg felesleges féltékenykedést.

2021. máj. 10. 10:02
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi általában elmeséljük egymásnak, hogy hogyan telt a napunk, így biztosan ezt sem hagytam volna ki. Ha már eleve titkolózol, akkor gondolom, félsz a párod reakciójától!?
2021. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A párom nagyon sokat dolgozik.

Reggeltől általában 21:30 körül esik haza hétfőtől vasárnapig. Nagyon fáradt, nem szeretném még ezekkel is traktálni.

2021. máj. 10. 10:08
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem mondhatnád neki ezt: lementem cigizni, és az exem odajött hozzám beszélgetni. Majd be is jelölt facebookon, de nem jelöltem vissza.
2021. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azzal adsz okot a féltékenységre, hogy titkolózol.
2021. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Sosem kéne ilyen csaj, 1X lehetett volna, de mikor megtudtam, hogy a pasi ott lakik a házban, én elköszöntem.

Tudom, hogy megy ez. "Szia, csak felugrottam megkérdezni, hogy nálatok is szakadozik a net?" "Szia szivem, csak segített felhozni a bevásárló kosaram, és csak behívtam egy kávéra." "Elfogyott a cukor, ezért voltam nála."

2021. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!