Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellene mondanom a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a páromnak, hogy edzőterembe tervezek menni? Ha nem mondom el a tervem, akkor amikor már megvettem a bérletet azért szólnom kellene neki?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, kb másfél éve lassan. Nem neki akarok megfelelni, így én nem vagyok benne biztos, hogy tudnia kellene róla. Bár hozzátartozik, hogy általában csak este tudok majd elmenni.


Emiatt hazudni "gáz"? Vagy el kellene mondanom? Nem tudom, hogy helyes dolog-e elhallgatni.


Lány vagyok egyébként.


2019. febr. 16. 15:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Valami azt sugja, hogy nalatok nem a kondiberlet kerdese a legnagyobb problema ebben a kapcsolatban. Minek jutna eszedbe ilyesmit elhallgatni egyaltalan? Mar ez is nagyon rossz kepet fest az egesz helyzetrol.
2019. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Egy cseppet sem akarom azt sugallni neki, hogy miatta akarok oda járni. Dolgozok, eleget keresek ahhoz, hogy havi pár ezret magamra költhessek, de biztosan ez a pár ezer lenne a hiányzó összeg a kasszánkból, ami miatt vita lenne folyton. Mivel neki a pénz a minden. Én viszont este nem akarok kint futkározni, hiába vicces, de félek kint lenni este a sötétben. Az itthoni videóra tornázás nem nekem való, nekem nem tetszik.
2019. febr. 16. 15:47
 3/32 A kérdező kommentje:

Ki akarok mozdulni a gyereknevelés, héztartásvezetés, neki megfelelés meg a munka folytonos monotoniájából.

Én is el akarok járni. Én nem buliba, én a tőlünk kb 10 percen belül lévő edzőterembe. Ez minden vágyam jelenleg.

2019. febr. 16. 15:50
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak havi párezret tudsz magadra költeni, akkor nem keresel eleget vagy nagyon gázul van kezelve a pénz. Egyébként ha ilyen fillérb_szó a csávó, akkor legyetek külön kasszán. Mert ne haragudj, de a nevetséges szó nem fejezi ki eléggé, hogy milyen szánalmas a helyzet amit itt leírtál. Fel nem fogom hogy lehet ilyen barommal együtt élni.
2019. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

#2 Hát akkor ne sugalld neki ezt, ilyen egyszerű: miután elmondod, indokold meg neki is így, ahogy ide is leírtad, a monotonitásból akarsz kimozdulni, meg ilyenek.


Elég borzalmasan működhet nálatok a kommunikáció, ha ennyit nem bírsz vele megbeszélni félreértések nélkül.

2019. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem. Azt hinnié, hogy neki akarok megfelelni. De nem neki akarok megfelelni, haneü magamnak. De ha azt hiszi, hogy miatta csinálom, akkor csak elbízza magát mégjobban, hogy ő megtehet bármit, amit akar. Ugyanis ő teniszezhet, eljárhat máshoz FIFA-zni, bulit csinálhat, én meg itthon ülök, gyerekeket nevelek.


Nem féltékeny, szerintem nem is hiszi, hogy én érdeklek bárkit. Szerintem a szemében undorító vagyok.

2019. febr. 16. 15:54
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem közös gyerekek... mindkettőnknek van gyereke, közöset nem akarunk.


Ő ilyen mostanában. A pénz az első számú neki. :) nem ez a gond, hanem hogy el kellene mondjam neki?

2019. febr. 16. 15:58
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Baxodalássan kérdező... bízza el magát, ha el akarja. Megtenni az tehet meg bármit, 1 aki meg mer tenni bármit, 2 akinek engednek, hogy megtegyen bármit. Ha a férjed egy s**fej, nehogy azt hidd, hogy azért, mert te megfőzöd az ebédet vagy elmész gyúrni.

32/f

2019. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas gondok vannak itt kérdező.

Normális kapcsolatban ez úgy zajlik, hogy valami olyasmit mondasz, hogy "Drágám, vettem egy kondi bérletet mert szeretnék mozogni. Van kedved velem tartani? "

2019. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Jee, es tenyleg nem ez a legnagyobb problema ezzel a kapcsolattal, hanem az hogy egy nagy tal langyos szarra hasonlit leginkabb, amiben uldogelsz, es azt kerdezgeted hogyan lehetne elviselni a szagat.

Ugyhogy felallsz belole.

2019. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!