Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekéstem a kutyafuttatós pasiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekéstem a kutyafuttatós pasiról?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon tetszik nekem.

Annyira vonz benne valami, hogy alig várom, hogy újra lássam pedig csak egyszer beszélgettem vele mert kicsit zárkózott személyiség és nem akartam rányomulni. Viszont párnapja nem látom

pedig mindig ugyan akkor vittük ki a kutyákat.

Nem tudok róla semmit csak a kutyája nevét.


2021. máj. 11. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Hogy hívják a kutyát? :D
2021. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Lekéstél? Lehet. Mi azt honnan tudjuk?🙄
2021. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
2 Cirmi
2021. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azt ugye tudod, hogy nem tettél fel valódi kérdést.
2021. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kutyus nevét nem árulom el.:)

Csak tartok tőle, hogy elköltözött vagy ilyesmi. Jobb lett volna ha jobban nyitok?

2021. máj. 11. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A sajátodat sem árultad el, pedig praktikus lett volna, mert akkor ő is megmondja az övét, és máris feltúrhatod érte az összes közösségi médiát.

A gazdagréti/mátészalkai kutyások, vagy valami hasonló fb csoportokban így is körbenézhetsz.


A jelek szerint igen, jobb lett volna, ha jobban nyitsz, mert ennél nagyobb nullán akkor sem állnál, ha legalább megpróbáltad volna.


A jó hír viszont, hogy az embereket, akiket pár napig nem látsz, általában nem nyeli el a föld, hanem egyszer csak újra megjelennek. ;)

2021. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasok se pont ugyanakkor es ugyanoda mennek. De azert a kornyek adott. Lazits es "strichelj" sokat, ne csak pont akkor, es ne vard, hogy aznap latod. Kutyasok osszefutnak.
2021. máj. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet már az asszony sétáltatja a kutyát.
2021. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!