Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a párom haverjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a párom haverjával koncentre, ha a párom nem hajlandó oltatni?

Figyelt kérdés
Mondjuk csak ősszel lesz, szóval ki tudja, addigra hogy alakul a védettségi igazolványosdi, viszont lassan meg kellene vennem a jegyet. A párom egyik haverja érdeklődött az esemény iránt, írtam neki, és mehetnénk együtt+aludhatnék nála utána (Budapesten lesz a koncert, én vidéki vagyok). Aludtunk már nála többször, voltunk is együtt koncerten korábban, de akkor ugye a párom is velem volt. A párom értelemszerűen nagyon nem rajong az ötletért (de most őszintén, mibe kerülne beoltatni magát, lassan válogatni is lehet vakcinák közt?!), és valahogy én sem érzem annyira korrektnek a dolgot vele szemben. Viszont nagyon szeretnék elmenni arra a koncertre, az egyik kedvenc zenekarom jön Magyarországra...
2021. máj. 15. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én mennék. Az ő döntése hogy oltat-e, rá kell bízni. Az viszont meg már a te döntésed hogy elmész-e vagy sem. Simán mennék. 😁
2021. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Majd visszakapod a jegy árát amikor mégis lefújják, a szuahéli mutáns miatt amire új oltás kell :)
2021. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Vedd meg a jegyet, addig még annyi víz lefolyik a Dunán, konkrétan hétről hétre nem tudni mi fog változni, nem hogy őszre. :D Biztosítsd be magad, vedd meg, aztán vagy mentek vagy nem.
2021. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék a helyedben , bárkivel is , ha muszáj és ezen nem is gondolkodnék sokat szerintem .
2021. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

1, ez nem így működik, párkapcsolatban nincs olyan, hogy te döntésed kollektív élménynél. Dobnám ki az ilyen hülye csajt.


Amúgy meg őszig sok minden változik, lehet jövő héten itt az indiai mutáns, lehet eltörlik a kártyákat, az is lehet az oltástól lesz majd valami. De az is lehet semmi se lesz, és nyitva marad minden, csak kiknek, mert aki nem olt és a szórakoztatóipart látogatta sűrűn az előtt, az kénytelen otthon ülni, mert nem is csak a hazai helyzetről beszélek, hanem bárki, aki külföldre akar menni bulizni, akkor fog változni minden, ha világkörül eltörölnek minden korlátozást. Kinek van kedve egy lebeszélt este előtt karanténban ragadni. Nem hiába marad el a Sziget is, meg a nagyobb éttermek csak jövőre nyitnak. Ez a nyitás-nyaralás inkább a birkáknak szól, meg az extrovertáltaknak, akik törnének-zúznának otthon, ha nem mehetnének nyaralni.

2021. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

5.


Meg persze a vezetők saját kis érdekeltségeinek is "szól" a nyitás, jön a "szezon", kaszálni kell "a dohányt", legalább félgőzzel. Így is dögrováson van szinte minden kisebb cég aminek a turizmushoz van köze.

2021. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék minden további nélkül, mondjuk nálunk az az alap, hogy nem féltékenykedünk egymásra. Sokszor mentem egyedül koncertre sőt fesztiválra is járunk egymás nélkül, nem nagy ügy. Egyébként ha ennyire nem bízik benned akkor ő is feljöhet és ott aludhat a havernál, max kihagyja magát a koncertet.
2021. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem teljesen rendben van, ha mész! Viszont szállást keresnék másikat.
2021. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Elmenni ok.De pont a párod haverjával, meg ott aludni a párod nélkül? Én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, meg most nem is a párod szemszögéből nézem, hanem a tiédből. Én ilyet nem tudnék megtenni, nekem nem férne bele. Nem hiszem, hogy nincs egy barátnőd, vagy bárki más, aki elmenne veled. Gondolj bele, hogy mondjuk nincs ez a vírus mizéria. Van egy pár, ahol az egyik fél nem szereti azt az együttest, amit a másik, vagy csak simán nem ér rá, mert dolgozik. Akkor a másik mindig viszi a párja haverját? Biztos van ilyen, de ezt a megoldást én még nem hallottam.
2021. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mész vagy mentek?
2021. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!