Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymellű lányok! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű lányok! Volt már olyan, hogy bántottak, akár szóban, akár szexuálisan a melleitek miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan reagáltatok rá? Kort is írjatok légyszi

2021. máj. 16. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Ki az, aki ilyen miatt bantana!? Inkabb a kis mellueket szoktak
2021. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Őőő nem. Nem voltam még olyan tahóval, aki bármi negatív megjegyzést tett volna a külsőmre.
2021. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

Elsősorban a szexuális bántalmazásra gondoltam, például ha valaki csak úgy random az iskolában, vagy bárhol máshol megfogja a mellét, olyan történt-e

2021. máj. 16. 23:04
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen, mert a többi lánynak nem tetszett, amit a tesiöltözőben láttak.

Az alpáribb fiúk be szoktak szólogatni, ha nem vagyok eléggé beöltözve. Ami nyáron lehetetlen.

2021. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13 eves korom ota rendszeresen
2021. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon sokszor volt ilyen, legtöbbször fiúktól. Nagyon bántó tud lenni. Szerencse a mostani barátom helyretette a melleimmel való kapcsolatomat es már nem akarom kisebbíteni őket műtéttel.
2021. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóban igen. Amikor futottam akkor szóltak, hogy dobjam vissza előre a mellem.(egyébként annyira hatra nem megy).

Meg hogy ez nem mell hanem tőgy, stb.

Valaki irigysegbol csúfolt, valaki meg azért, mert jó célpont voltam stresszlevezetonek. Ki miért.

Alig vártam, hogy a gimiből eljojjek. Amint eljöttem, az egyetemen érdekes senki nem bántott vele.

2021. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen óriási mellem, csak alkatomhoz képest relatíve nagy.

A lányok irigykedtek, a fiúk folyamatosan piszkáltak, fogdostak és egyből jújjogtak, ha nyújtóztam, vagy levettem a pulcsim, mert melegem volt. Nem, nem tudtam bóknak venni, iszonyú rosszul esett, frusztrált voltam, folyamatosan féltem, hogy ki fogja éppen orvul megmarkolni, kb. két lábon járó mell voltam nekik.

2021. máj. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem mellett hetvegen pultos voltam (sosem viselek dekoltaltat), egy reszeg vendeg beleharapott, kollegam ugy helyezkedett h magyarazas kozben hozzaerjen."De szep nagy szived van", gimiben elneveztek tevenek, ketpupu. Csak nem hallgattam ra es leszoktak rola. Stb. Kello humorral az ember el tudja tenni a megfelelo polcra, semmilyen lelki torest nem okozott, vannak taho emberek a Foldon.
2021. máj. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

D kosaras mellem van, ami nem óriási, de nem is kicsi. Fiatal lány koromban gyakran előfordult az utcán, buszon, hogy valami perverz hozzá nyúlt, pedig nem öltöztem soha kihívóan, sőt. Ezek miatt az élmények miatt általában hosszú, bő pólókat hordtam.

A volt férjem nem volt nagy mell párti, szerelmesek voltunk, de amikor a rózsaszín köd felszállt, elkezdett megjegyzéseket tenni, hogy műttessem meg stb. Már elmúltam negyven, elváltam, de a mai napig úgy vagyok vele, ha lenne rá pénzem felvarratnám (mert már lóg is) és lekicsinyíttetném.

Szóval ja, világ életemben a b kosaras mellméret volt a vágyaim netovábbja.

2021. máj. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!