Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy rájött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy rájött, nincs szüksége senkire?

Figyelt kérdés
Amikor az ember belefásul a társkeresésbe, az ismerkedésbe, vagy az akire neki szüksége volna, annak nincs szüksége rá, és nem viszonzott a dolog. Van rajtam kívül más is úgy, hogy azt gondolja: nincs szüksège senkire sem, és inkább marad egyedül, minthogy ugyanazokat a sehova sem vezető köröket fussa?
2021. máj. 21. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen időszakom

Akkor kezdtem el lesza.rni a társkeresést és eljártam edzeni, bulizni minden hétvégén vagy csak kirándulni, túrázni, szalonnát sütni a barátaimmal.

Illetve dolgoztam, sok túlórát vállaltam.

Iszonyatosan jó volt ez az időszak. 8 hónapig ment ez így amikor váratlanul betoppant az életembe a szerelem.

Az ilyen időszakok egyáltalán nem rosszak.

Most kell elengedni mindent és csak simán Élni!

29/N

2021. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szükség nincs, ha csak arra kéne valaki, hogy a szükségleteimet kielégítse akkor hol maradna a szeretet?
2021. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sose éreztem, hogy szükségem volna valakire. Boldog vagyok remete mód is
2021. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs szükségem társra, egyedül is boldog vagyok és voltam is amióta az eszemet tudom. Pont ezért volt magasan a léc, sosem kerestem aktívan társat, sosem erőltettem, csak akkor voltam hajlandó elgondolkozni párkapcsolaton ha az adott konkrét személy többet adott az életembe, mint amennyit elvett belőle, csak olyan emberrel vagyok hajlandó együtt élni, akit őszintén tudok önmagáért szeretni és akivel boldogabb vagyok mint egyedül. Szerintem ez egy marha jó hozzáállás, mert így megadtam az esélyt arra, hogy a párom a (szubjektíven, számomra) tökéletes társam legyen. Sok sok év kellett hozzá és egy adag spontán "jókor jó helyen", de meglett és megérte.
2021. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ezt gondolom.
2021. máj. 21. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de egyedi probléma miatt.
2021. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!