Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ambíciózus lánnyal milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ambíciózus lánnyal milyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Látszik rajta, hogy mindene a suli, hogy komoly céljai vannak és nem hagyja hogy más lehúzza. Sok barátnője van, sportol, szép haja, alakja van. Nagyon ritmusosak a napjai és én nem ilyen vagyok, ez a félelmem. Én félek idegenekhez odamenni, visszahúzódó kisfiúnak érzem ilyenkor magam és félek hogy ezzel elvesztem. Nem vagyok egy nagyon magabiztos férfi, ő meg olyan szép. Félek sosem lesz esélyem arra, hogy egy ilyen okos és szép nővel ismerkedjek. Mit tegyek hogy én legyek neki a szimpatikus?
2021. máj. 21. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen lányként nekem a hozzám hasonló férfiak jönnek be, szerintem valószínűleg ő is így van vele
2021. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ezt felejtsd el, ha ilyen a személyiséged, mert pofára esés lesz a vége. AZ ilyen nőket elég nehéz elviselni hosszútávon, mert mindenük a státusz, a karrier, és irtózatosan kritikusak. És sokszor csak utólag fog kiderülni ,mert ha valami miatt érdekled, az ismerkedés elején nem fogja kimutatni.
2021. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát én is ilyen vagyok, legalábbis voltam, a párom meg egy otthonülős gamer volt 0 párkapcsolati tapasztalattal és voilá, mégis együtt vagyunk :D Már bocsi, de aki ambíciózus az legyen annyira intelligens, hogy tudja, az emberek különbözőek. Attól mert én 6kor kelek, még másnak lehet nem ez az effektív. Minden ember csodálatos a maga módján, csak tudni kell meglátni bennük a szépet, hiszek benne hogy bárkitől tudunk tanulni, ha mást nem, érzelmekről. Persze fontos hogy a párok passzoljanak a NEKIK fontos dolgoban. Ha ők valami külsőleg bazinagyban nem passzolnak, de őket nem szakítja szét, akkor felesleges ítélkezni. Egy próbát biztos megér a lány, attól mert szép és jól tanul, még ember ő is :) És ha nem sikerül max lesz egy új barátod, vagy gazdagabb lettél egy tapasztalattal. 22L
2021. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
ezeket hívják nagy arcú beképzelt szűz krvának ! miért ? Mert megjátsza csak az eszét!
2021. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem beképzelt, magyon rendes. Diákmunkázik ott ahol én rendes állásban, többen is beszélgettünk vele, aranyos nagyon. Én egyedül nem merném leszólítani, visszahúzódó, szolid srác vagyok, nem volt még barátnőm. De ő nagyon szimpatikus. Tetszik, hogy dolgozik a céljaiért. Mesélte hogy exe akarta azt, hogy abbahagyja a sulit és emiatt vele sokat veszekedtek. Erre mondta, hogy neki fontosabb egy diploma, mint az exe. Kérdezgettük, hogy mik a tervei és ebben nagyon sok álma van. Nagyon tetszik, hogy nem csak lébecolni szeretne, hanem van terve, hogy hogyan fejlődjön a munkájában, hogy legyen jobb ember. De kicsit zavar, hogy itt több kapcsolatban élő férfi bókolgat neki, félek hogy nem lenne esélyem nála. Tudom, hogy nem vagyunk együtt, meg hogy nem akar tőlük semmit, csak velem kettesben is alig van és nem tudom miket mondhatnék neki. De amikor megtudom reggel, hogy ő aznap dolgozik, akkor csak mosolyogva várom, hogy hátha oda osztják be ahol én vagyok. Feldobja minden percét a napomnak, munka után reménykedek mindig, hogy hátha együtt mehetünk haza, de szinte sosem találkozunk. Nagyon tetszett tegnap is. Embereken szeretne segíteni, nem fél kórházban dolgozni. Tudja, hogy sokat kell azért tanulnia, hogy jó legyen és azért is dolgozik itt hogy a későbbi továbbképzésekhez legyen pénze. Nagyon tetszik hogy ő ezt így szereti, hogy megtalálta miben boldog. Olyan okos, közben meg szép vékony, arca is aranyos, nagyon szép feneke van. Nem találkoztam még hozzá hasonló lánnyal.
2021. máj. 22. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha frusztrált, ahelyett, hogy inspirálódnál tőle, inkább engedd el ezt az egészet.
2021. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért inspirálódnék attól, hogy más kapcsolatban élő férfi bókolgat neki? Zavar, hogy nem vagyok nagydumás, mint ők.


Az egy másik, hogy nem fogok összejönni olyannal aki nem jön be külsőre, ő elég vékony és formás ahhoz hogy legyen esélye.

2021. máj. 23. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Mármint, hogy legyenek céljaid, ambíciói.
2021. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon ambíciózus (sőt, a biztos gyk-s pokolra jutás érdekében kimondottan karrierista is) vagyok, nálunk a férjemmel nem okozott ez gondot az ismerkedés során- sem azóta. Büszke rám és támogat a karrieremben, ahogyan én is őt. Nekünk hasonló az életritmusunk, nem okoz súrlódásokat a munkamánia.

Szerintem ha minden szempontból szimpatikus neked a lány, akkor nyugodtan jelezd neki, kár azon aggódni, hogy megfelelsz-e. Legrosszabb esetben nem működik és gazdagodtál egy tapasztalattal.

2021. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Szia, van azóta valami fejlemény? Sikerült kettesben több időt tölteni, elhívni valahova?
2021. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!