Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők kit értenek ambiciózus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kit értenek ambiciózus férfi alatt?

Figyelt kérdés
Azt aki éjjel-nappal azon dolgozik, hogy vállalkozó legyen, és BMW-je járjon, öltönyben.(?)
2016. ápr. 24. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Hat en szerintem az vagyok. Szerintem azt ertik ez alatt, hogy vannak celjaik, almaik. En pilota szerettem volna lenni vagy csillagasz, most szakmat tanulok, 2 ev mulva, 22 evesen meg remelhetoleg megyek az egyetemre mernokinfot tanulni. Szoval nem elegedek meg a gyari meloval
2016. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van néhány célom, de azok miatt engem nem lehet ambiciózusnak nevezni. Legalább is a nők nem tartanák engem annak.
2016. ápr. 24. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem azt, hogy sztereotíp maszlagokat hányjon gyakorira...

Vannak céljai amikért hajlandó is tenni és ha elérte a célját képes újat találni. Magyarul haladjon.

2016. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A párom abszolút ambiciózusnak tartom, nem vállalkozó, nincs BMW-je, nem jár öltönyben.

Viszont van két piacképes diplomája, két nyelvvizsgája, és még szeretne tovább tanulni. Volt egy "átlagos" munkahelye, de ő többre vágyott, szakmai és intellektuális kihívásokra, ezért addig küldözgette az önéletrajzát jobb munkahelyekre, amíg fel nem vették álmai állására.

A hobbijaiban és az élet minden területén is törekszik a fejlődésre, célokat tűz ki, amikért folyamatosan tesz is.

Nem munkamániás, képes pihenni, kikapcsolódni is.

2016. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, elsősorban arról van szó, hogy vannak céljai, és tesz az elérésükért. Ismerkedtem olyan férfivel, akinek már megvan "a BMW és az öltönyös állás", mégsem volt semmi elképzelése, hogy mit csináljon a jövőjével. Nekem ez nem szimpatikus, mert én sem olyan típus vagyok, aki csak ül a babérjain.
2016. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Nők azt értik ambiciózus férfin, akivel tudnak tervezni, van közös jövőképük és hajlandó tenni azért, hogy közösen elérjék azt, amit korábban elterveztek.

A legtöbb Nőnek nem elég, ha a terveidről beszélsz, olyan tervek,ötletek kellenek, ahol a partner is megtalálja a számításait, senki nem akar második lenni a hobbi és a munka mögött.

38F

2016. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Aki átgázol mindenkin, eltapossa azt ami az útjában áll, és megpróbálja uralni a világot. Szóval aki egy önző görény.
2016. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki gazdag, vagy várhatóan gazdag lesz.
2016. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!