Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek elsülhet jól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek elsülhet jól?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja ismerkedek egy lánnyal. Én elég hamar szerelmes lettem, amit ő úgy érzi most nem tud viszonozni. Az egyetem miatt hatalmas rajta a nyomás, meg sajnos én is elrontottam a személyes találkozókat. Siettettem a dolgokat, nem voltam vele türelmes... meg a legnagyobb hiba, hogy hamar szerelmet vallottam, amivel csak terhet raktam rá, ezért egy ideje már nem találkozgatunk, mert nincs szüksége arra a feszültségre.

Viszont valamiért még mindig úgy érzem, hogy van esélyem... sosem adott egyértelmű nemet, minden napot szinte végigbeszélgetünk, amikor van időnk azóta is. Többször is le akartam már zárni, mert én így nagyon szenvedek, de egyszerűen képtelen vagyok rá, úgy érzem Ő lehet az igazi. Szóval úgy döntettem kivárok, nem nyomulok, csak "mellette" maradok ezekben a stresszes időkben, aztán hátha alakulnak a dolgok. Nagyon ritkán leszek szerelmes, főleg ilyen rövid idő alatt.

Na már most a konkrét kérdésem egy ötletre vonatkozik.

Arra gondoltam, hogy szerveznék neki egy meglepetésbulit, ha sikeresen lediplomázott júniusban. Van 6 nagyon jó, közeli barátja, egy társaság, akiket én nem ismerek, csak kép/név alapján.

Szerintetek hülyeség lenne, ha felkeresném őket ezzel az ötlettel?



2021. máj. 23. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

kerlek NE, ez a buli nagyon-nagyon rossz otlet es tuti kinos lesz. eleve nagyon creepy, ha ismeretleneket keresel fel es rajuk irogatsz, ugy meg plane, hogy csak parazor taliztal a csajjal es ugy tunik, reszerol ennyi volt.


ha en lennek a csak es ilyet csinalnal, kifejezetten egne a pofam es merges lennek, hogy hogy mertel a barataimra ismeretlenul rairogatni es szervezkedni.


ezen kivul valoszinu, hogy o semmit se akar mar toled, max betett a friend zoneba es dumalgatni jo vagy. ne legyel ilyen pincskutya es ne rohanj utana ketsegbeesetten.

engedd ezt el.

2021. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom ez milyen beteg. Tisztára mint egy zaklatott. Senkije se vagy, semmi közöd az életéhez.azonnal tiltanalak.
2021. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen... lehet, hogy bajok vannak nálam... 😅

De azért köszi nektek, megkaptam a választ a kérdésre. ✌️

2021. máj. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!