Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha az anyós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha az anyós a helyeden aludna, míg nem vagy otthon?

Figyelt kérdés

A sztori a következő. Egér van a lakásában. A "kisfia" megengedte hogy nálunk aludjon, amivel alapvetően nekem problémám nem lenne, ha nem lenne olyan aki ha átjön hozzánk akkor mindenhez hozzányúl, belenéz a fiókba, a szekrénybe, a hűtőbe, szinte mindenbe, végig húzza a kezét a szekrény tetején hogy mennyire poros ugyan, ha neki úgy tetszik akkor pakol, ha kéri az ember ha nem, egy amúgy hozzá tenném tisztán tartott lakásban. Engem rettenetesen idegesít, mert nem bírja ki hogy ne kritizáljon, hiába is mondja neki a párom hogy ne tegye, tojik mindenre, max a párom szemébe ott jópofizik, aztán meg tanácsokat ad nekem a háta mögött hogy mit hova pakoljak a lakásban, meg mit kéne kitakarítani, ja, és ne is mondjak a páromnak semmit, ő nem mondott semmit. Hiába nyalom arany tisztára a lakást ennek nem jó semmi, most meg nem vagyok otthon, és a helyemen alszik. Megőrülök a gondolattól, hogy valaki ott van az én helyemen, a személyes cuccaimat meg Isten tudja mennyire kutatja át. A páromat kérdeztem hogy akkor komolyan ott alszik? A válasza meg annyi volt hogy mit mondott volna, hogy komplexusos vagyok? Szerintem ez bőven nem az, ráadásul jól tudja hogy mennyire utálom ha jön és beleszól mindenbe, erre most ott alszik, és még az egeret is én takarítsam el a lakásából mindkettejük szerint.

Én reagálom túl, vagy ti is hasonlóképpen reagálnátok?



2021. máj. 23. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Te hol vagy?


Anyós a pároddal egy ágyban alszik? Vagy a párod addig kanapen/valahol máshol es anyós egyedül a ti ágyatokban?


Utobbi még annyira nem gáz, ha más normális fekhely nincs és öreg. De az előbbi, meg mondanom se kell hogy nem normális.


Miért te takarítsd el az egeret? Oldja meg a fia!


De nálam már az kivérné a biztosítékot hogy valaki az én lakásomban (akár bérlet, mindegy) pakol, belenéz fiokokba. Milyen pofálanság már ez???

Én ezt nem hagynám. Kihajítanám a nőt és vele együtt a hapsit is.!

2021. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hat itt nem az a legnagyobb gond, hogy a helyeden alszik, hanem a mindenbe belepofazas. sajnos vannak ilyen emberek, nemelyik rosszindulatbol csinlja, nemelyik nem, egyszeruen csak ilyen.

de nem ertem, miert is kell a helyeden aludnia?! te hol vagy addig? vagy nem is kozos a lakas? akkor meg miert neked kene rendbem tartani? es az eger hogy a francba jon ide?!


tul kaotikus ez az egesz sztori.

2021. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én a szüleimnél vagyok most, néha haza jövök másfél napra hozzájuk.

A páromé a lakás, együtt élünk, és egy ágy van csak, ahol mi alszunk, egy nagy francia. Gondolom így jól is jött ki a lépés, hogy nem vagyok otthon, és ott tud lenni, esetleg kutakodni.

A fia nem oldja meg az egér dolgot, mert rosszul van tőle és menekül, csak nekem van tököm is hogy félek de elfogom. Amúgy azt hiszi hogy tök normális hogy ehhez ahhoz hozzányúl. Amúgy alapból ilyen.

2021. máj. 23. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Kitenném a fiát az egeres házba. Akkor biztos megoldaná.

Vagy vinnék én is haza egereket, ha ez mindeki szerint normalis.

2021. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes a reakciód.

Viszont! Tudom, nagyon klisé, de szrd le! Ha elkezdi mondani, hogy mit hova pakolj, akkor mondd azt neki, hogy oké, igaza van, át fogod rakni. Nyilván nem kell, az ilyeneknek a tudat is elég.

Sajnos az én anyósom is ilyen. Rájöttem, hogy hülyékkel nem állok le vitázni, mivel ész érvekkel nem lehet őket meggyőzni. Ezért inkább bólogatós kiskutya maradok előttük, a hátuk mögött meg pont nem azt csinálom, amit elvárnak. Lehet, hogy ez gyáva viselkedés, de cserébe nincsen konfliktus, mindenki kedvel a családban :)

2021. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben felállítanék 7-8 egérfogót.


De nem az 'anyós' lakásában, hanem nálunk a szekrény tetején, a fiókjaimban, ruhásszekrényemben, ha tényleg kutakodni szokott.


A párod esetleg azért nem tudja vagy ne akarja leállítani az anyukáját ezzel a kutakodással, kritizálással, kéretlen tanács osztogatással, mert a szülei beszálltak a nevén levő lakás megvásárlásába, és lekötelezve érzi magát emiatt, vagy más miatt nem tudja elérni, hogy leálljon ezekkel, és tartsa tiszteletben a személyes holmidat, a privát szférátokat?


Azon gondolkoztál, ha most ezzel nem boldogul, akkor később, amikor

még több dologba lesz lehetősége belebeszélni, beleavatkozni a párod anyukájának - pl. gyereknevelés, ha ez benne van a közös jövőképetekben - az milyen hatással lesz a kapcsolatotokra?

2021. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"és még az egeret is én takarítsam el a lakásából mindkettejük szerint"


Ezt az egyik öcsém önállóan megoldotta 12 évesen befőttesüvegekkel és fél diókkal, - humánus módon még az egerek életét is megkímélve - amikor a be lett építve neki és a kisebbik öcsémnek a padlástér, és a szomszéd tetőtérből néha átszökött egy-két egér.


Nem lehet, hogy kéne egy férfit keresned? xD

2021. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es, Ezek közül sajnos nem opció egyik sem de nem rossz. 😅 Úgy sem takarítaná el... 🤷‍♀️


5-ös, Én is ezt csinálom hogy béke legyen, de marhára unom hogy ennek mindenre van szeme meg ideje morfondírozni hogy nekem mit kéne csinálnom, a főzésembe is beleszól, fintorog, pedig jól főzök tényleg. És még ő lenne megsértődve, ha leállítanám. 😩


6-os, A párom amúgy nem az a fajta aki bármit hagyna ha nem tetszik neki valami, de ez most kicsapta a biztosítékot nálam.😠 Igen igazad van, és már most beleszól a jövőbe, már előre dumál, tolja a negatív dolgokat a házasságról,gyerekekről, bármiről. Ha meglátogatom és mielőtt haza mennék, mindig elmondja hogy ne szóljak a páromnak semmit, és elmondja hogy hazudjam azt hogy erről vagy arról beszéltünk, mindig f*sik hogy le ne bukjon miket mond, ha írunk, és olyat ír, akkor figyelmeztet hogy töröljem az üzenetet. 🤦‍♀️


7-es, Tök jó, csak nálunk ha előfordul akkor nekem kell megcsinálni, volt olyan, hogy becsukta a párom az ajtót és mivel felül nincs üveg az ajtón így kívülről mutogatott nekem hogy hol szalad az egér, és egy 185 cm, 100 kg emberről van szó. 💪

2021. máj. 23. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De minek alszik ott, nem egy városban lakik a fiával? Miért nem tesztek ki csapdát vagy ragasztót? Nem értem az egészet.

A kicsi fia meg hány éves? Én sem tűrném, ha kutatnának a cuccaim közt, meg belepofáznának mindenbe.

2021. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még hogy egy városban, két utcányira lakik. Nem tett ki semmit, hanem még engem kértek meg hogy vigyek én ragasztót, miközben egy bolt van mellette és át is tudott volna menni, de nem.

Szerintem biztos át túrta minden cuccomat, ha előttünk nem bírja ki hogy ne nyúljon hozzá semmihez, akkor gondolhatod hogy a hátam mögött mit csinálhat. Olyan hidegrázás meg sírás kapott el mikor megtudtam hogy még.

2021. máj. 24. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!