Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként mennyire lenne "veszély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mennyire lenne "veszélyes" egyedül elmenni Budapesten koncertre?

Figyelt kérdés
Bocsánat, nem tudtam pontosan melyik kategóriában kérdezzem meg. Tavalyról maradt az exemmel közös koncertjegyeim, amikre el szeretnék menni, nyilván már nem az exemmel. Van amelyikre jön velem barátnőm, de van amelyiket nagyon nem szeret vagy programja van már akkorra. Nagyon szeretnék az egyikre elmenni, de senki nem jönne velem. Reálisan nagy veszélye van, fiatal nőként elmenni egy koncertre?
2021. máj. 25. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy, hogy milyen koncert. Alapvetően nem ajánlott, mert hamar szervkereskedelem részese lehetsz. Valaki biztos elkísérne, kérdezz körbe haverjaidnál.
2021. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam sokszor. Annyi, hogy ne fogadj el senkitől italt, ha veszel, mindig ügyelj rá, idd meg hamar, hogy ne tudjanak semmit belecsempészni. Ha követ valaki, a biztonsági őrök körül császkálj, vagy csapódj egy társasághoz. Kifelé menet várjon egy barát, családtag vagy taxi, ami hazavisz.
2021. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom,ennyire azért nem kell félni. Hívsz egy taxit,elvisz a koncertre,megnezed,aztán visszamész a szallasodra taxival. Normális taxitarsasagot keress a netről nagy flottávL.
2021. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem történt velem semmi,sőt én még haverokra is szert tettem 40 évesen
2021. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajod nem lesz. Idegenektől ne fogadj el piát és nd igyál túl sokat
2021. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én mentem már egyedül koncertre és fesztiválra is Pesten is, külföldön is, olyan városban is ahová direkt ezért mentem és soha nem jártam ott korábban, még élek.. Vigyázz az italodra és nem lesz semmi bajod.
2021. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Milyen felszabadító érzés lehet így egy "szórakozóhely", hogy közben végig rettegni kell. :/
2021. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is voltam többször is.
2021. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

7!

Az a baj, hogy nem hibáztathatjuk a kérdezőt, jogos a félelme.

Hidd el, mi nők örülnénk neki a legjobban ha bátran mehetnénk oda, akkor és úgy, ahogyan csak akarunk..

2021. máj. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Az előttem szólók tippjei jók. Még annyit hozzátennék, hogy oké hogy mástól se fogadsz el, és amit veszel, azt gyorsan megiszod, ne hogy bele tegyenek valamit, de igazából az lenne a legbiztosabb, ha egyáltalán nem is vennél italt.


Unokahugomat úgy ginázták be, hogy a pultostól kért egy palack vizet, ő maga nyitotta ki és ivott belőle (bontatlan volt), aztán eldőlt. Még jó hogy nem volt egyedül, barátai vigyáztak rá. De amikor hallottam a sztorit, elképedtem, hogy hogy a francba lehet, hogy még így is ... lehet beinjekciózták a palackot előzőleg.


Szóval ha 100%-ra akarsz menni egyedül, az a legjobb, ha téll csak elmész a koncertre, csak a magaddal vitt cuccokat fogyasztod, és a koncert végén vár téged valaki kinn, taxis, barát, családtag, mind1, és hazavisz.

2021. máj. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!