Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam az egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam az egyes lányt vagy a ketteset? (infó lent)

Figyelt kérdés

Nos az van hogy van 2 lány és nemtudok dönteni hogy melyiket válasszam. sztem a kor nemlényeges most...


1. lány:

Szép vékony formás és az arca is szép hosszú szőke haja van feltünő egy jelenség:D. Néha kicsit túl nagyképű és beképzelt de ellemben tud kedves is lenni megtudom őt nevettetni jólérzem magam a társaságában de sajnos ritkán találkozunk. A szomszéd városban lakik. Mindig azt mondja hogy majd szól ha tudunk találkozni de ellemben msn-en sokat beszélünk. Bulizós tipus szeret pörögni.Vele heti 1szer találkozok de a multhéten nem akart velem találkozni.


2. lány:

ő átlagos testalkatú nem olyan feltünő jelenség barna vállig érő haja van. Kedves szeretnivaló megtud mindig megtud nevettetni és én is őt vele könnyen tudok beszélni bármiről és vele is jólérzem magam. Sokmindenhez ért és konkrét elképzelései vannak. Ja és vele már majdnem megvolt az első csók is a mai nap:D csak megzavartak minket. Kicsit félénk visszahúzódó tipus és nem szeret bulizni. Ő is a szomszéd városban lakik csak ő a másik írányban. Vele szinte minden nap találkozok vagy ő jön be hozzám vagy én megyek ki hozzá.


Hát őő nemtudnak egymásról kb egyforma távolságra laknak tőlem és hát nálam a második lánynak nagyob eséle van de félek hogymivan ha aztán mégsem jön össze vele és milett volna ha a másikkal meg igen????

Mi a véleményetek? köszi válaszokat előre is.


2010. aug. 24. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem amúgy is 2 :D

meg azért is 2 mert nem szeretem a szőkéket :D

2010. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2. lányt válaszd az 1.ről meg le mondhatsz sok már a szőke beképzelt bulizós csaj akik csak 1 éjszakás kalandokat akarnak amilyen a 2. lány őt meg kell becsülni rendesen mert kevés ilyen van ma már és ha meg félénk akkor neked kell többet kezdeményezni érd el hogy bízzon benned és akkor minden rendben lesz veletek :)
2010. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a másodikat válaszd, mivel te is azt írtad hogy ő az esélyesebb, megadtad magadnak a választ!


Fosni meg nem kell, ha nem jön össze vele, akkor majd a másikkal összejön, ha meg azzal se, akkor meg egy harmadikkal vagy negyedikkel. Ilyen ez a dolog. Egyszer meg eljön majd az igazi is!

2010. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2.lány, sokkal értékesebb!
2010. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már választani akarsz, akkor inkább keress egy harmadikat.

Ha majd egy olyat találsz, akit senkihez nem méricskélsz, az lesz az igazi.

2010. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. arca is szép hosszú, túl nagyképű


2. vele már majdnem megvolt az első csók is a mai nap:D


Szerintem nem kérdéses, hogy a második. Eleve felé hajlasz, vele van szorosabb kapcsolatod. Ha a szívedre hallgatsz, akkor nem lesz gond.

2010. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amelyik közelebb lakik hozzád (még ha pár centivel is) Én utálok utazgatni.
2010. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem a 2. lányt válaszd. nekem úgy tűnik, hogy az 1-es lányt csak a külseje miatt akarod.
2010. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. - ha du_gni akarsz

2. - ha szerelmet akarsz

2010. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a 2.at választom köszi a segítséget.
2010. aug. 24. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!