Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon le vagyok maradva a korosztályomtól, ha 20 évesen még nem volt komoly kapcsolaton?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és eddig kettő darab, 2-2 hónapos párkapcsolatom volt. Másfél éve vagyok szingli, ez alatt az idő alatt két alkalmi, érzelemmentes kavarásban volt részem. Eléggé frusztrál a tudat, hogy a kortársaim többségének már volt legalább egy nyamvadt évfordulója, nekem meg semmi komoly, vagy hosszú távra szóló. Persze, sokan mondják, hogy csak rossz fiúkat/férfiakat fogok ki, de felmerült bennem, hogy ha a kacsa nem tud úszni, nem feltétlenül a víz a hülye...


Szerintetek nagyon le vagyok maradva? 20 évesen mennyi párkapcsolati tapasztalat lenne a normális? Te mennyi dolgot tudhattál magad mögött ennyi idősen?



2021. máj. 29. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan lányt, aki 20 évesen szűz volt még a fősulin, majd ott összejött egy sráccal évekig együtt voltak. Nem vagy lemaradva semmiről. ;)
2021. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat jelent az hogy van évforduló. Két kétéves kapcsolatom volt, de ha ott hagyjuk abba, ahol már nem működött, egy évig sem tartott volna. Csak hajtottuk azt amit elképzeltünk.

Igaz, tapasztalatnak nagyon jó, de nem kulcsfontosságú. Enélkül a tapasztalat nélkül is megtalálod azt akivel jól tudtok együtt működni.

2021. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Hiába írják azt, hogy nem baj, de az az igazság, hogy ez sem normális. Idősebb vagyok nálad, de még mindig semmi nálam. Ha most nem megy akkor később sem fog. :(
2021. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A harmincötöt nem ezekkel a karakterekkel írják!
2021. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy lemaradva semmiről. A 2-2 hónapos kapcsi teljesen okés, nekem annyi se volt még. Sőt, én pl az első randikon túl sem jutottam még el tovább. Én annyi tapasztalattal mint ami nkd van, simán jól érezném magam.
2021. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

14es vagyok, nem vagy lemaradva. Exemmel 20/20,5 évesen vesztettük el a szüzességünk 3 hónap járás után.

Ami gond lehet veled...jön egy hosszú komoly kapcsolat, amiben megismered önmagadat is. De ennek vége lesz,és kalandozni vágysz..ismerős lányok 80%így tette. Mire kiéled magad 30-35leszel amikoris a kortársaid ép babáznak.

2021. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 a kortársainak nem kis része, már most is babázik... ez nem jelenti, hogy ez a feltétlenül követendő példa.
2021. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez nem egy olyan életprogram, ami fejlődéslélektanilag vagy testi érésben releváns, mint pl. hogy mikor fordul hasra egy gyerek. Ez már teljesen a felnőtt magánügyed, hogyan alakítod az életedet.
2021. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!