Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy nekem legyen igazam?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja hogy még mindig jobb ha ő bánt meg, mint a barátom vagy a szülei. Szerinte ha a barátommal összekerülök rossz sorom lesz. Azt mondja lehet egyszer képes lesz majd engem megverni is. De amúgy felém még nem mutatott agressziót. Szerinte a barátom csak kefélni jár hozzám. Amúgy voltam már náluk is, bemutatott a szüleinek, Facebookon is ki van rakva, hogy együtt vagyunk. Volt úgy egyszer összevesztem a barátommal, de megbeszéltük a dolgokat. Anyám szerint a barátomat nem érdekli mi van velem, bár az tény, hogy nem sok programot csináltunk eddig.
2021. máj. 30. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Válj le anyádról, nagy lány vagy már!
2021. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne foglalkozz anyáddal, csak el akar tőle választani, bárki mással lennél, akkor is telebeszélnél hülyeséggel a fejed.

Veszekedés meg minden kapcsolatban van egyébként, az a lényeg, hogy meg tudtátok beszélni.

2021. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Az a helyzet, hogy nem tudjuk. Lehet igaza van, és csak védeni akar, lehet hogy csak szemét. Nem tudjuk kívülről megítélni.
2021. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harebell ***** válasza:

Miért mond ilyeneket, alá tudja támasztani valamivel? Amúgy milyen a viszonyod anyukáddal, a többi barátodhoz hogyan viszonyult? "De amúgy felém még nem mutatott agressziót." - Más felé igen?


Nem mindegy, hogy anyukád alaptalanul vádaskodik mindenfélével, vagy lát valamit, amit te nem, és csak jót akar neked.

2021. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Más felé sem, inkább csendesebb és visszahúzódóbb. Azt mondja a barátomnak mindig cselekednie kellene, ha pl. én xy helyre elakarok menni. Meg milyen egy barátom van, hogy ha valamiről kérdezi, még normálisan válaszolni sem tud neki. Meg milyen már hogy busszal is járt hozzám udvarolni, mikor a kocsiját javították. Meg hogy ő egy 20 éves tragaccsal jár hozzám udvarolni. Azt mondja majd megtanulom én az anyósomtól, milyen is a valódi élet, majd a barátomat se fogja érdekelni hol dolgozok, majd mehetek akár almát is szedni velük.
2021. máj. 30. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak egyáltalán nincs igaza ezek alapján.

Nem képes elfogadni, hogy felnőttél és párod lett. Próbál eltaszítani tőle, hogy örökre csak az ő kislánya maradhass. Ezek az ő önértékelési problémái.

Ne törődj vele, ne hagyd, hogy befolyásoljon.

2021. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!