Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sose értek sikerélmények,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi_a_Ló kérdése:

Ha sose értek sikerélmények, miért csodálkoznak hogy abbahagytam a nőzést, és MGTOW hívő lettem és most már tudatosan kerülöm is a nőket?

Figyelt kérdés

[link]


Az életem 15-25 közötti része arról szólt nem kis részben hogy hajtottam a nőket. Kudarc kudarcot követett.


Aztán 25 környékén kezdtem megmakacsolni magamat és egyre kevésbé voltam hajlandó teperni értük. Elmaradtak az udvarlások, flörtök, próbálkozások.


Később már csak egy-egy kósza szexre hajtottam. Utána pedig már arra se.


Jelenleg már a 3. szinten járok, már a rövidtávú kapcsolatokat is elutasítom, jó ideje nem is szexelek. (konkrétan 4 éve nem szexeltem nővel)



S akkor a társadalom reakciója az hogy én egy elmebeteg Incel vagyok. Pedig nem. Csak egy normális pasi, aki levágta hogy nem piacképes pasi így inkább abbahagyta a szélmalomharcot.


S mióta megvilágosodtam és rájöttem hogy hol a helyem (MGTOW), felszabadult a lelkem is.


Sokkal jobban érzem magam azóta. 24-25 éves koromban még sírni tudtam volna hogy nem kapok nőt és szexet, jelenleg már nem is igazán visel meg.


A nők hisztéria rohamot kapnak a téma említésétől is.. nem tudják elviselni hogy vannak pasik akik "kiszálltak".


F/30


2021. máj. 30. 15:22
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
100%

Naa,Bazsiii, hanyadik acc? Merre voltàl?


A legegyszerűbb, ha nem picsogsz gyk-n, akkor elhisszük, h igazi mgtow guru vagy.

2021. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia Balázs. Abbahagytad a nőzést? Ez jó hír. Kár, hogy már hallottuk párszor.
2021. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
🤣 Milyen nők kapnak hiszti rohamot? Elhiszed, hogy pont nem érdekli őket mit és mit nem csinálsz?
2021. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként annak örülnék a legjobban ha soha többet ránk se gondolnál, így például nem is kérdeznél ilyeneket. Kérlek, ignorálj minket, mi csak jól járunk.
2021. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2: ez most komoly.
2021. máj. 30. 15:31
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Egészségedre! Jó lenne ez a mozgalom ha tényleg arról szólna ami a nevében van, de sajnos ti nem járjátok a saját utatokat. Mert az nem kicsit ellentmondásos hogy ti, ezek a saját utasok mással sem tudtok foglalkozni mint a nőkkel és az ők pocskondiázásával. Innentől kezdve nevetséges a hőzöngés.

Azt meg nem tudom értelmezni hogy hisztériarohamot kapunk attól hogy kiszálltok. Először is, nem szálltatok ki mert online minden lehetséges módon zaklatjátok és szidjátok a nőket, másodszor meg, miért kapnának hisztirohamot azok nők akiknek nem kelletek? Fellélegezne mindenki ha megszűnnének a zaklatások.

2021. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
5 Huh, akkor várjál, produkálok máris egy kis hiszti rohamot, hogy örüljél. Ja, nem.
2021. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly. Két napja még azért hisztiztél, hogy másnak 3as szex is összejön, neked meg nő kell de azonnal. A nők lennének a legboldogabbak, ha végre hagynád őket. De még mindig atom frusztrált vagy, különben nem ide irogatnál önigazolásért, hanem élnéd az életed.
2021. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

MGTOW: A SAJÁT UTAM JÁROM VÉGRE

Szintén MGTOW: Brühühü szemét nők


Hiteles vagy, Balázs. :D

2021. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6: hát én jó ideje nem zaklatom a nőket, sehol, az is biztos.
2021. máj. 30. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!