Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nektek fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, nektek fontos az - amúgy lúzernak tartott - férfiak hódolata is?

Figyelt kérdés

No offsense, nem provokatív célból kérdezem, tényleg érdekel. Azt vettem észre, hogy egyfelől megy a panaszkodás, hogy "pfff, milyen sok hulladék pasi bepróbálkozik!". Ha egy incel írogat ki ide kérdéseket, hogy hogyan tudna becsajozni, megy a verbális lincselés, hogy ilyen selejt ne is nézzen nőre.


Ehhez képest ha egy alsókategóriás férfi úgy dönt, hogy ő nem fut a nők után, a nők részéről jön az elemi felháborodás.


MGTOW-filozófiát követ a pasas? Erre a csajok egyből rásütik, hogy biztos nőgyűlölő. Valami szerencsétlen incel szexrobotot szeretne? A nők felháborodva fuldokolnak, hogy az illető micsoda toprongy, hogy képzeli, biztos erőszaktevő lesz belőle. Ha valaki csak annyit jegyez meg, hogy megvan szex meg nők nélkül, akkor a gyk-s csajkommandó egyből lepontozza és elhordja mindenféle férfiatlannak meg töketlennek.


Azért van ez a sértődöttség, mert bár az ilyen embereket férfiszámba se, férfiakat emberszámba se veszik a nők, de azért a hódolatuk jólesik? És ha egy ilyen alak lemond a nők utáni epekedésről, mintha a jogos jussotoktól fosztana meg, és hiányzik a pozitív visszacsatolás, elismerés?



2021. máj. 5. 08:51
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Inkább idegesítő.
2021. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Engem hidegen hagynak az ilyen férfiak.

Örülök ha elkerülnek.

Hódolatuk inkább kellemetlen, idegesítő és fárasztó.

29/N

2021. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Simán szánalmasak ezek az alakok. Képzeld el, hogy rád csorgatja a nyálát a 200 kilós, nálad 20 évvel idősebb konyhás néni minden nap a menzán. Beszól, nyomja a hülyeségeit, kényszeresen beszélgetni akar, bámul, flörtölgetni próbál. Hát nekem ettől nem nőne az önbizalmam.
2021. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
98%

Soha életemben nem gondolkoztam el még azon hogy egy pasi éppen nem néz rám. Minden pasinak minden nőt meg kéne néznie?

Viszi a lányt a mozgólépcső a metróhoz, nézi szemben hogy ki nem néz rá. Aki nem, az incel és nőgyűlölő és leányka megsértődik.

Fú de torz képed van a nőkről.

Szerinted megsértődik mindenki akire nem néznek rá. És erről írsz vagy 30 sort, a szokásos ostobenkó elméleteiddel.

2021. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
2%

Na, akkor az eredmény az lett, hogy a nők úgy szólják le és ítélik el az ilyen férfiakat, hogy közben a hódolatuk sem kell nekik.

Ez mondjuk eléggé érthető.


Akkor viszont nem szidni kellene ezeket a férfiakat, csak simán megmondani, hogy nincs esélyük.

Akkor pedig elfogadható a robot is, és a nők nélküli élet is.

2021. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
98%

Nem fuldokolunk, csak szánakozunk és röhögünk. Te írtad ki ezt a kérdést érezhetően az agyvérzés előszobájában.

Nem tudom miről beszélsz, támogatni szoktuk a szexrobotos elképzelést, nemhogy fuldokoljunk a felháborodástól. Nem tőlünk vennének el titeket szegény robotlányok 😂😂😂😂


De arra azért figyelmeztetlek titeket hogy a szexrobotok és a sexdollok feminácik. Nem takarítanak, nem mosnak, nem főznek az uraikra, szex közben nem sikoltoznak az elvárt módon.

2021. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

6 Aha, szóval nem ekézitek szerencsétlen inceleket, akik szexrobotról álmodoznak, aztán gyorsan ekézed a lúzer inceleket, akik szexrobotról álmodoznak. (És aki egyáltalán hozzászól a témához, az szerinted incel.)

Persze nem érzed az ellentmondást :D

2021. máj. 5. 09:22
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Lassan már az elvárt módon is sikoltoznak.

Csináltak már frigid szexrobotot is (mármint választható a viselkedése).

Főzni azt még nem tud, ez tényleg hátrány. Takarítógép az már van.

Mosógép is van, csak még nem válogat ruhát. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ezt is megcsinálják majd, nem lenne olyan nagy szám. Elég lenne, ha szólna, hogy ezt most ne dobd be, majd később.

2021. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
97%

Mivel ekéztem a szexrobotra vágyó inceleket! Hajrá! Azzal hogy leírtam hogy velük sem lesz fenékig tejfel az élet a ti elvárásaitokkal? 😂😂😂


A hozzászólók közül kit inceleztem le? Nem vágom.

Meg milyen ellentmondást kéne éreznem?

2021. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Ami az MGTOW-ot illeti, a lőtéri kutyát nem érdekelné, ha ezek a férfiak valóban mennének a saját útjukon, ignorálva a nőket. De mit csinálnak helyette? Nullahuszonnégy nőgyűlölő hosztikét minden platformon 🤷
2021. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!