Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rajtakapnátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtakapnátok a párotokat hogy megüti a háziállatotokat, szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
NEM történt ilyesmi velem, csak érdekel.
2021. máj. 30. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
nehéz elképzelni, hogy ilyennel összejönnék, ennyire félreismerném
2021. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha nevelő célzattal, akkor nem, miért tenném? Háziállatnak tudnia kell hol a helye a falkában.
2021. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ez alatt a megütni alatt mit kell érteni? Rosszul viselkedik és rálegyint a fenekére?

Ha ténylegesen erős ütésről lenne szó, akkor nagyon elgobdolkodnék hogyan tovább. Macskáim vannak, nem harapnak, nem karmolnak, nagyon szelídek. Kicsik is. Nincs olyan helyzet, amiben jogos lenne őket megütni.

2021. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha mondjuk rákoppint az orrára, vagy a fenekére, mert rosszalkodik, az oké, bár ez is csak hosszabb kapcsolatban. Egy ember, akit pár hónapja ismerek, ne érezze úgy, hogy joga van kezet emelni a kutyámra, akkor sem, ha nevelési célzattal.


Viszont ha ténylegesen erősen üti meg, az instant szakítás. Ne bántson állatot.

2021. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy èrted hogy rajta tölti ki a dühét, vagy okkal üti meg, pld a kutya nekimegy a gyereknek.

Vannak esetek amikor ez a helyes, meg kell ütni.

2021. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért és hogyan
2021. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 harebell ***** válasza:
81%
Annyira nehezen tudom elképzelni, hogy megtegye. De ha mégis, nagyon-nagyon elbizonytalanodnék a kapcsolatunkban, valószínűleg ki is ábrándulnék belőle.
2021. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Akiket látok a híradóban,hogy állatokat ver,az összesről lerí,hogy egy aljas erőszakos barom,akinek a börtönbe lenne a helye.Aki állatot üt,az hidd el hamarosan embert is fog! Akár veled történt akár nem,ilyen emberrel nem célszerű maradni.Az persze más,ha csak nevelésként kicsit meglegyinti.De ha erősen megüti,az biztos az lenne velem is az utolsó napja.
2021. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Életem nagy szerelmével már éppen majdnem összejöttem, amikor bedobta egy barátnőm, hogy annyira utálja a srác a kutyákat, hogy a sajátjukat is rugdosta. Soha többé nem engedtem közel magamhoz a srácot. Utólag viszont nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet volt erre a barátnőmre hallgatnom, mert szerelmes volt a srácba és valószínű látta rajtam, hogy én is és pontosan tudta a gyenge pontomat.:( Azért valószínű igazat mondott, mert a srác húga is mondta nekem, hogy utálja a kutyájukat a bátyja.


A házasságom azért ment tönkre, mert a férjem nem állt mellém akkor, amikor anyósomék nem hívtak állatorvost a nagyon beteg kutyájukhoz. Nem akarták, hogy az állatorvos megkérdezze, miért nincs ebben a kutyában chip, miért nincs oltva, miért van láncon. Féltek a büntetéstől, ezért amikor beteg lett, megvárták volna, hogy magától elpusztuljon a lánc végén a kert hátsó felében. Aztán befutottam én és a férjem csak lapított mint sz...a fűben, csak velük össze ne kelljen vesznie.


Nos, elválni nem tudtunk.

5 éve hozzám se nyúlhat, egy szobában se alszunk.

Hordom a gyűrűt, mert nem akarok magyarázkodni másoknak, de nem tartom magamat házasnak. Az életem tönkrement, mert így normális férfiak nem állnak velem szóba. Ő se érzi jól magát a bőrében, mert oda az ingyen szex, meg az, hogy szerettem, imádtam. Most már a hideg ráz attól is, ha csak az aurám közelébe megy, irtózom tőle.


Az más, hogy meglegyinti a fenekét az állatnak, ha rosszat tett. Nekem is eljárt már a kezem, bár nem jellemző, hogy veréssel akarnék nevelni, meg is bántam azt a néhány alkalmat, de akkor sem ugyanaz, ha nevelési célzattal teszi valaki, mint ha kárt akarna benne okozni vagy ha hidegvérrel hagyná elpusztulni, ha megbetegszik.

2021. máj. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 de miért nem válsz el?
2021. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!