Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy egy 13 éves "lány" 1évig etet hogy szeret? Annyi az egész kapcsolat hogy kézfogás. Basszus 1 év :S aztán egy másik csajnál 1 hétbe telt minden. Normális ez a "lány"? 1 évig etetett a hülyeségeivel de egy csók nagy kérés?

Figyelt kérdés
Ott ásom el ahol meglátom :@
2010. aug. 24. 21:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj de 13 évesen ne is legyen pasija majd ráér pasikkal foglalkozni 18 évesen is...13 évesen élje a gyerekek gondtalan életét, mert pasizni bőven ráér még felnőtt korábban is. A csók nem sok, de nem gyerekeknek.


A szexuális élettel meg pláne ne foglalkozzon egy 13-14 éves kisgyerek....

2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg

Na ezt itt hagyuk is abba... xD

2010. aug. 24. 21:42
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező.:)

Én természetesen a te pártod fogom most.

Most az egyszer talán:)

Fontos kérdés lenne,hogy te próbáltad-e megcsókolni?

Ha nem,akkor aztmondom,hogy sajnos mégse a lány a hibás.

Ha igen,és ő nem akarta,akkor viszont igenis ő.

Egy 13éves lánytól,1éves "kapcsolat"-ban elvárandó,hogy egy csókot azért adjon.

Amennyiben későn érő,viszont ne várd el tőle.

A legtöbb 13éves viszont már "bas*ik orrba szájba",szóval ez tényleg nem nagy kérés,ráadásul már a 11éves hugom is csókolózott már-.-xD

Barátnőm meg 14éves,másfél éve vagyunk együtt,és már nemi életet is élünk..Persze fő a biztonság(tabi).

2010. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Szó nem volt semmiféle szexről, és honnan veszitek, hogy pedofil lennék, mivel csak 1 évvel idősebb vagyok tőle. És szerintem már nyugodtan lehet ebből csókolózás. Ja és kezdjük ott, hogy puszi se volt. És nem a félősök között van, mert már elég jól ismerem őt. Nem tudom, hogy tudtok ilyet kitalálni, de jót röhögtem :). Most már érthetőbb?


Végre valaki :D

De igen akartam adni, csak elszarladt xD azt mondta hogy "most ne" meg hogy "nincs hozzá kedvem"

am mindenki nagy lol itt xD

2010. aug. 24. 21:47
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, mit vársz egy gyerektől? Ha gyorsan akarsz haladni, keress egy idősebb lányt.
2010. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek kis nőcsábász hagyjuk abba, különben is azt csinálsz ami jól esik csak ne feledd a lányoknak vannak ám szülei is aztán ha elméred a farkad a csajnál és az apuka rossz néven veszi akkor a hagyjuk abba nem fog működni mert az isten nem ment meg az intenzív osztálytól, pláne ha kislányt megbántod vagy ráerőltetsz valamit amit nem akar.

Csupán jó tanács.:DD

2010. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

"A legtöbb 13éves viszont már "bas*ik orrba szájba",szóval ez tényleg nem nagy kérés,ráadásul már a 11éves hugom is csókolózott már-.-xD"


Nem a legtöbb, hanem főként a cigányok. Na, azok valóban 13 évesen szokták kezdeni, vagy még hamarabb. Persze védekezés nélkül, hadd jöjjön a gyerek is. A kórházban meg a szülést levezénylő dokik hivatalból feljelentik az örömapát, elvégre a törvény szerint büntetendő 14 év alatt a nemi kapcsolat, akkor is, ha a másik beleegyezik.

Így anyuka megszül, valószínűleg az iskolát is otthagyja, apuka meg addig a börtönben szocializálódik. Íme az ideális, segííjkére hajazó családmodell.

De hogy a legtöbb ilyen lenne? Azt azért kétlem.

2010. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A lánnyal van a baj... Egy vele eggyídőssel összejöttem, de persze nem ismerik egymást xD (ez nagyon nagy előny) És 1 hét alatt volt ott minden ami emitt talán 20 év elteltével összejött volna...
2010. aug. 24. 21:49
 19/21 szüszü ***** válasza:
48%
Azért etet,mert nem azt akarja amit te.Nem vonzódik hozzád.Lehet hogy csak barátként szeret.Még gyerek,ahogy te is...
2010. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
És pont egy olyan "szülő" hord le aki elásná ezt a pasit aki meg akarja csókolni a lányát :DD
2010. aug. 24. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!