Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milliomosok.hu hogy is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milliomosok.hu hogy is van pontosan?

Figyelt kérdés
Ugye ez egy “társ,, keresőnek mondható oldal, és ezzel kapcsolatba lenne pár kérdésem. Ugye ha oldalra nyomsz kiad olyan lehetőséget hogy: ajándékok. Ilyenkor mit küldhetnek neked? A másik kérdés: hogy küldhetnek nekem pénzt? Írunk privátba, megírom neki a bankszámla számom és utal rá pénzt? Mit kell tennem hogy pénzt küldjenek? Elég ha írok neki vagy képet küldök? Ha valaki használha az oldalt, vagy csak hallott róla, és tudja ezekre a választ annak megköszönném ha leírná +amit még tud erről az egészről
2021. jún. 1. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Tarskeresonek nem mondanam, khurvalkodas legalisabb formajanak mar igen.

Nyilvanvaloan azt kapsz, amiben megegyeztek, ez lehet penz, ekszer, nyaralas,tenyleg barmi, de tenni is kell erte, gondolom erted, hogy mire gondolok.

Naivan ne gondold azt, hogy csak ugy kapsz valamit bemondasra vagy eleg kepet kuldened :D

2021. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha milliomos vagy miért kéne neked pénzt küldeni? Ha meg nem vagy az nem ez a te oldalad.
2021. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig sokan úgy csinálják hogy csak képet küldenek, és már utalják is a pénzt. Pont az hogy két kategória van 1. Aki gazdag és aki nem, épp ezért lett kitalálva az oldal, hogy aki nem gazdag az keressen egy olyat aki az
2021. jún. 1. 20:49
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Kik azok a sokan? Ezt csak ugy hallottad valakitol, vagy mi? Egyaltalan 18 elmultal mar?


Mert a valosagban, ha magambol indulok ki es sugar daddy-nek allnek, akkor hulye lennek csak kepekert cserebe adni barmit is. Ja meg persze ki is kell, hogy nezz valahogy, az se hatrany a khurvalkodashoz.

2021. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tehát ez a rosszlányok.hu újabb változata?
2021. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
#5 szerintem a puncs újabb változata... :D
2021. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A hozzászólók, azt sem tudják miről beszélnek. Sajnálatos.

A kérdező vajon regisztrált? Vagy hallás alapján ír ilyenekről, hogy ugye ez, ugye az..

2021. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit nem tudunk 7-es? Ket kattintassal ki tudod deriteni, hogy mirol szol az oldal. Mindenki ugy hivja, ahogy akarja, de penzert vagy ajandekokert cserebe nem eleg egy kep a hajadrol es ezt te is tudod.

Van olyan, hogyha mar tettel le valamit az asztalra (tehat mar dugtal parszor egy ven f@sszal )akkor eleg egy kep vagy video es megy az utalas. De nagy atlagban nem csak ennyi.

2021. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as (nov. 07. 15:23)

De ingerült vagy valamiért! Bántottalak valamivel?


Akármennyit kattinthatok, számomra nem derül ki az ajándékozásról semmi.

Hogy kiderítsem, regisztrálnom kellene. De már itt elakadtam. Mivel én elolvasom az általános szerződési feltételeket, és nekem nem egyértelműek a dolgok.


Sajnálom hogy te Sugar Baby-ként, vagy Sugar Boy-ként regisztráltál az oldalra, és a vén f@szok (ahogy a szavaiddal éljek) zsarolnak téged.


A weboldal nem csak vén f@szokról szól, ha nem tudnád. Ha szégyenled magadat, ha tudnak zsarolni téged, az miért más hibája? Miért rám vagy ingerült? Én tehetek a problémáidról?


Úgy tűnik szavaidból, hogy te már regisztráltál a weboldalra. Akkor esetleg tudnál válaszolni a kérdező, feltett kérdésére?


És ha lennél szíves az én kérdésemre is választ adhatnál:

Állításuk szerint a regisztráció ingyenes. Oké. Az ÁSZF-ben viszont fizetési kötelezettségek vannak. Dehát, én Sugar Boy-ként, vagy Sugar Baby-ként, ha nem fizetek, akkor nem láthatom más adatlapját? Csak is kizárólag körmömet rágva várhatom hogy mikor óhajt valaki rám írni?

2021. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zsarol senki, hala az egnek nem szorulok ra arra, hogy kurv...a legyek, de latom, hogy te is be akarod inditani a karriered, ha ennyire erdekel :)



A kerdeseidre a valaszokat a kerdezo biztosan jobban tudja, azota mar lehet, hogy jo kis hirnevet szerzett az oldalon, kerdezd tole. En leszarom, a lenyeg ugysem valtozik, mindenki tudja, hogy pontosan mirol szol ez a dolog.

2021. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!