Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Régebben mikor még interneten ismerkedtem szinte sohasem válaszoltak a lányok.Bár az igaz, hogy nem írtam túl kreatív üzeneteket nekik leginkább csak olyanokat írtam, hogy szépnek és szimpatikusnak tartom.Szóval egy idő után inkább elkezdtem élőben odamenni olyan lányokhoz akik tetszenek ha másért nem is legalább kapjak valami választ vagy lássak valamien reakciót a lány részéről a közeledésemre.Nem vagyok egy nagy dumás srác szóval inkább olyan szöveggel mentem oda mint amilyeneket a társkeresőkön írtam a lányoknak.Ami a leginkább meglepett az az, hogy mikor élőben próbálkoztam a legtöbben nagyon pozitívan fogadták és volt, hogy még az elérhetőségét is megadta egy lány.Amit nem értek az, hogy amikor még interneten próbálkoztam akkor miért nem válaszoltak soha ugyanerre a szövegre.

2021. jún. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Interneten elárasztják az ilyenek, sőt még ennél rosszabbak és ott nem számít nagy "bátorságnak", hogy ráírsz, mert nincs face-to-face kontakt.


Élőben meg látja az arcod, öltözködésed, gesztusaid, humorod, hallja a hangod, beszéded stb.

És bátorságnak számít, hogy oda mentél hozzá. Ha őszinte vagy és nem elkamuzod a nyilvánvalót (szóval hogy csak azért mentél oda, mert szép lány), akkor az megint plusz pont.

2021. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szimplán mert így felkelted az érdeklődését, írásban viszont nem mert ott ez elég unalmasnak számít
2021. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt birom amikor személyesen ugyanigy odamegyek, még ő adja meg a profilját stb aztán ki sem találnátok..soha többé nem válaszol.. így van :D
2021. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabban lehet venni az embereket élőben.

Nem szeretek annyira neten ismerkedni, mert kaptam már meg, hogy nem hasonlítok a képemre, de én ezt nem így gondoltam és elég rosszul esett.

Aki élőben jön oda és akar ismerkedni és tényleg vonzónak talál, ahogy kinézek, annak tudok örülni és ha szimpatikus nekem, akkor esélye is van.

2021. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ehhez tartozik mostani sztori (múlt pénteken volt velem).


Együtt tanultam csoporttársammal, aki lány és most ismertem meg kicsit jobban. Átmentünk két nehéz vizsgán együtt. Ezért behívtam péntek este megünnepelni a dolgot.

Egyik jóbarátomat is behívtam, aki olyan személyiség, hogy nagyon szociális és bárkivel jól el tud beszélgetni. Gondoltam hárman jó társaság leszünk.


Jól is alakult, elég gyorsan összehaverkodtak és jót beszélgettünk már séta közben. Aztán egyszer csak haveromnak beugrott, hogy mintha beszélgetett volna egy ilyen nevű lánnyal a Tinderen... (különleges/ritka neve volt a lánynak).

Egy kis kérdezősködés után, meg kis emlékek közt kutakodás után kiderült, hogy igen. Tényleg jobbra húzták egymást kb 8-9 hónappal ezelőtt. Beszélgettek egy keveset, aztán a csaj Ghostingolta, a haveromat meg nem igazán érdekelte és ment tovább.


De ez nem vetett véget az estének. Mindketten nevettek rajta és bocsánatot kértek, mert parasztok voltak a neten.


Aztán az este akkorát beszélgettek (kiderült, hogy mindketten oda vannak az irodalomért és a rappért is. azt hallgatták lelkesen stb.), hogy végül másnap reggel 7-ig együtt ittak (én éjjel 3 körül haza mentem a barátnőmmel) és félrészegen együtt nézték a napfelkeltét egy 10 emeletes ház tetejéről.


Szóval csak annyit akartam ezzel mondani, hogy találkoztak a neten és kb nem lett semmi. Elfelejtették egymást és nem is érdekelte őket.


Találkoztak élőben, jókor, jóhelyen. És kb 11 órát töltöttek együtt folyamatosan és jól összebarátkoztak.


Nagyon nem mindegy, hogy élőben vagy interneten.


24F

2021. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!