Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran gondoltok a legelső párotokra (legelső szerelmetekre)?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon furcsa, hogy mi már vagy öt éve szakítottunk az első szerelmemmel (akivel két évig voltunk együtt), de azóta is minden egyes nap eszembe jut. Pedig nem volt a kapcsolat annyira jó, nem akarnék újra együtt lenni vele, és van is párom, akit szeretek. Nem vágyakozva gondolok az exemre, egyszerűen csak a fejemben (vagyis inkább "a fejem hátuljában") jár. A mindennapjaim is elég mozgalmasak, tehát az sem mondható el, hogy unalmamban a múlton rágódnék.


Szerintetek mi lehet ennek az oka? Normális ez, vagy valami fölött elsiklok? Ti mennyit gondoltok a legelső szerelmetekre?


25 éves vagyok.



2021. jún. 5. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szinte egyáltalán nem, de azóta már eltelt 30 év 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok, mint te.

Nekem nem a legelső, de az első komolyabb volt, meg az, aki őszintén szeretett.


Én sem tudom az okát.


24L

2021. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert első volt neked, plusz még fiatalabb is voltál mint most.
2021. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Romantikus értelemben soha, 10 éve voltunk együtt egy évet, előtte viszont nagy-nagy gyerekkori barátság volt köztünk. Azt visszasírom. Néha váltunk egy-két szót és felidézzük ezeket az emlékeket, de nem lehetne már olyan a kapcsolat. Párként a hátam közepére se kívánom viszont.
2021. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy vagyok mint, Te. Lassan 6 éve lesz, hogy szakítottunk, vagyis inkább ő velem (én még próbáltam javítani a kapcsolaton, valahogy). Legelső szerelem volt az életemben. Így utólag vissza gondolva, a hátam közepére sem kívánom, sem barátilag...sehogy. (Eléggé toxic kapcsolat volt, a hátam mögött másokkal flörtölgetet (egyszer le is bukott és tagadta), majd elhagyott egy másik lány miatt.)

Mostanában akkor jut az eszembe, amikor ismerkednek egy fiúval, de akkor is csak "félelemből" hogy "mi van ha úgy járok mint vele"... 1 hónapja újra felkeresett, hogy találkozzunk, én meg visszautasítottam.

2021. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Túl gyakran.

Bárcsak ki tudnám törölni a fejemből.

2021. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb percenként. 27 éve a férjem. 😊
2021. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elso semmit nem jelent. Nosztalgizom, vannak exek, regi szerelmek, akik kisertenek a fejemben, de nem erzem, hogy feltetlenul az elso a legjelentosebb.
2021. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes nap, szinte egész nap.

Mondjuk mi nagyon sokat voltunk együtt és csak tavaly lett vége.

2021. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Változó. Van, hogy pár hónapig nem, máskor gyakrabban. Ha átlagot vonok, akkor olyan hetente-kéthetente. De én se szerelemmel. Párnak már sose kéne. 20 éve volt amúgy.
2021. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!