Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran gondoltok a legelső párotokra (legelső szerelmetekre)?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon furcsa, hogy mi már vagy öt éve szakítottunk az első szerelmemmel (akivel két évig voltunk együtt), de azóta is minden egyes nap eszembe jut. Pedig nem volt a kapcsolat annyira jó, nem akarnék újra együtt lenni vele, és van is párom, akit szeretek. Nem vágyakozva gondolok az exemre, egyszerűen csak a fejemben (vagyis inkább "a fejem hátuljában") jár. A mindennapjaim is elég mozgalmasak, tehát az sem mondható el, hogy unalmamban a múlton rágódnék.


Szerintetek mi lehet ennek az oka? Normális ez, vagy valami fölött elsiklok? Ti mennyit gondoltok a legelső szerelmetekre?


25 éves vagyok.



2021. jún. 5. 13:53
1 2
 11/11 moozygoo ***** válasza:

Nekem is eszembe szokott még jutni, pedig utána beleszoktam gondolni, hogy nem is volt az olyan jó.

Remélem egyszer sikerül valahogy örökre elfelejteni.

26/F

2021. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!