Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatod a párod anyjával?

Figyelt kérdés
Miért?
2021. jún. 5. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz 😇
2021. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Exeim vannak csak, az egyikük anyját nem ismertem, a másik anyjáról tudom, hogy mélyen lenézett.


Kb. ekkor döntöttem el, hogy mától ha össze is jövök valakivel nem szükséges egymás családját megismernünk, mert abból úgyis csak baj lesz. És mivel nem vagyunk görögök vagy olaszok, ez simán lehetséges is.

2021. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Nekem volt szerencsém a két végletet megismernem. Első nagy szerelmemnél alaposan le voltam nézve. Legutóbb pedig azt vettem észre: Van egy második családom. :)))

Abszolút emberfüggő a dolog.

2021. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vagyunk együtt férjemmel, van már egy fiunk is.


A drága mamát eddig kb jó ha 10x láttam, az is sok volt.


3éve voltunk együtt, mikor megszületett a fiunk. Terhesen talalkoztam anyóssal először. Kb 3x volt nálunk, de minden alkalommal összevesztünk, hazaküldtem.

Mi is kb 4x voltunk náluk, de kb fel órát.

Az esküvőnkre hivatlanul beállított, jelenetet rendezett.


Csak akkor jelentkezik, ha pénz kell neki

2021. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendes, jóban vagyunk, de azért nem szoros a kapcsolat. Időnként szívesen találkozok vele és jól is szokott menni, de mondjuk a két találkozó között ritkán beszélünk. Amúgy messze laknak, ez is biztos közrejátszik. Számomra ez teljesen megfelelő.
2021. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, akivel az anyja miatt huztam a szakitast, olyan jo fej volt, es a csaladtagjait is nagyon birtam.
2021. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Helyes, tájékozott, normális nő, barátságos is a menyasszonyom anyuja. Ha megyünk hozzájuk, elbeszélget, megkínál finomságokkal. Nem nyomul, nem osztja az észt. Én bírom.
2021. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amióta a párom nálunk karácsonyozott, és telefont kapott az én csládomtól megorrolt. Hónapokon át tette a megjegyzéseit, próbált igazgatni minket, programokat szerveztek nekünk a megkérdezésünk nélkül az otthonunkba igazán besokalltam.

Most feltűnően ignorál, amit nem bánok.

Annyiban kár, hogy először jó fej volt, azt hittem végre nem egy rossz "anyóst" fogtam ki. De sajnos csak idő kérdése volt. A párom tesójának a barátnőjével még rosszabb. Ez van.

2021. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, veletlenul ex-nek neztem. Jelenleg nagyon jo. Cinkosok vagyunk. Osszenezunk, no vagyok en is, es ha a ferjem agyfaszt kap az anyukajatol, amugy ertheto okokbol, en osszenezek vele, hogy lassa, az oldalan vagyok. Idos mar,de cuki.
2021. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nekem volt egy kedvencem. Külföldön élt, max.évente 1x jött Magyarországra. Csak neki még a fiával voltak bajok😂
2021. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!