Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megromlott a kapcsolatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a kapcsolatom a barátom anyjával és nővérével is. Nem tudom, hogy történt, de azért kifejtem lenn a lényeget. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szóval 2 eve vagyunk együtt. Mikor összejöttünk, a család kiskedvence voltam. Végre szerelmes a barátom, végre nem otthon ül, az én érdemem hogy kimozdul, stb. Hol van ez már... Eltelt ez a 2 év, és tegnap, mikor átmentünk, azon kaptam magam, hogy nem kedvelnek. És olyan rossz érzés volt. Nem tudom, miért nem vettem észre, hogy menet közben romlik a viszony. Hol van az már tényleg, mikor örültek neki, hogy jelen vagyok a barátom életében... Nem is tudom, de tényleg nem kedvelnek. Nem ellenségeskednek azért nyíltan és durván, de az én érzékeny lelkem attól még érzi. A barátom látta, hogy nem oké, kérdezgette mi van, de mondtam, hogy semmi, csak fáradt vagyok, stb. Hazafelé a kocsiban is kérdezte, hogy volt valami? Mondtam, hogy semmi. Pedig én mindent, de mindent elmondok a barátomnak, be nem áll a szám, ha kettesben vagyunk. És mégis, erről semmit sem mondtam. Minek? A családjáról van szó. Anyjáról, nővéréről. A húga meg az apja normális volt, meg a nővére párja is ugyanúgy. Csak az anyuka meg a nővér. Nem akarok drámát, direkt nem mondtam a barátomnak semmit, hiába mondok el általában mindent, azt is, amit nem kéne.
2021. ápr. 5. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből érezted ezt? Nem lehet, hogy csak annyi volt, hogy esetleg nem segítettél az ebédnél és ezért voltak veled furcsák?
2021. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De mit csináltak konkrétan??
2021. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért egy ilyen alkalomból ne vonj le messzemenő következtetéseket. Lehet ők veszekedtek korábban, azért volt fagyos a hangulat, de ezer más oka is lehet. Ha továbbra is fent áll, akkor külön-külön kérdezd meg őket, hogy “Mari, megbántottalak valamivel? “.
2021. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a barátomat, hogy ő is érezte-e, vagy van-e tippe, hogy mi lehet a gond.
2021. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így kezdődött a dolog 1 év elteltével. (Páromnak az anyukájáról van szó csak, mert elvált, párom öccsét neveli.)

Mondjuk engem az elején sem kedvelt, túl határozott és túl fiatal voltam anyós szerint.

Mindenképpen beszélj a pároddal az érzéseidről ezzel kapcsolatban, hogy figyeljen ő is legközelebb.


Nálunk odáig fajult a dolog, hogy össze akart ugrasztani minket, illetve csak akkor bántott, amikor nem hall semmit a párom. Egy ideig tűrtem, úgy kb 1 évig, csak a páromnak mondtam el a kirívó eseteket.

Aztán összeköltöztünk, és már az is baj volt, ha nincs rajtam kabát, meg az is, ha volt. Szóval minden.

Párom megelégelte az áskálódást (amúgy se voltak jóba, egy kissé nárcisztikus anyós), így teljesen megszakította a kapcsolatot vele.


Lehetséges az, hogy nem te vagy az oka, ne vedd készpénznek ezt, ezért lenne érdemes mindenképp szólni a párodnak erről.

Remélem meg lehet oldani a dolgot, sok sikert és kitartást! :)

2021. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!