Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmentem csók közben. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem csók közben. Mit gondolhat a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ez másokkal is megtörténik? az első barátnőm, neki több tapasztalata van. Annyira szégyeltem magam, de nem tudtam takarni, ő egy szót se szólt. Elkezdte a tarkómat maszirozni, megfogtam a mellét és onanntól nem tudtam kontrollálni

Másfél hónapja ismerem 26F


2021. jún. 7. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondol, amit éppen gondol.
2021. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha normális a nő, akkor ennek csak örül :D
2021. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én barátommal is előfordult ilyen, amikor friss volt a kapcsolatunk, nem gondoltam rá máshogy emiatt vagy szerettem kevésbé. Nem hiszem, hogy a te barátnődet zavarta, de ha aggódsz ezen, akkor beszéljetek erről. Ha véletlenül mégis furcsának találta, akkor mondd el neki hogy mi volt olyan izgató a pillanatban, hogy nem tudod kontrollálni. Meg hogy egyébként idővel ez fog változni, ahogy belejössz a dolgokba és nem lesz már újdonság egyre tovább fogod bírni. Mindenki kezdi valahol, a fiúk többségével történt ilyesmi eset az első barátnővel/ kezdeti kavarások alkalmával, csak általában pár évvel korábban. De te sem vagy lemaradva és te sem fogsz "így maradni".
2021. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire voltál te kiéhezve? Tehát mikor verted ki ez előtt? Mert ha mondjuk másfél-két hete, akkor ez valahol normális, ha aznap reggel akkor már meglepő a dolog.

itt olvastam az oldalon, hogy ilyen maszturbálás ellen küzdő (nofap) arcoknál előfordul, hogy 20-25 nap után már annyira tele vannak, hogy egy fantáziálástól elélveznek.

2021. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha 26 évesen ő az első barátnőd (és ezt nem bántásból, vagy kritikaként írom), akkor nyilván nem meglepő, hogy egy melltől és némi simogatástól elcsattanasz, nincsen ezzel semmi gond.

Eleve lehet a tapasztalat hiánya és a hirtelen erős inger, de van olyan, hogy egyszerűen annyira kívánja a másikat az ember, hogy megtörténik.

Én nőként már elmúltam negyven, a jelenlegi (és nyilván nem első) párkapcsolatom lassan 8 éve tart és amíg élek nem felejtem el, hogy tavaly egyszer rendes orgazmusom volt, miközben a kedvesemet orálisan kielégítettem. Van ilyen. Annyira élvezte, annyira belefeledkezett, annyira szexi volt a mámora közepette, hogy ez egyszerűen elég volt nekem is, igaz, azóta nem történt ilyen.

Gondolom sejtheted, hogy ha nem is mesélte senkinek, lévén a mi magánügyünk, mennyire dagadt a féfiúi hiúsága és a melle ( a legjobb értelemben), hogy a párja már attól elélvez, hogy épp őt elégíti ki.

Már hogy lett volna neki kellemetlen, azóta is néha viccelünk vele, mikor mondom, hogy azért ennyi nem feltétlenül lesz mindig elég nekem :D

Nyilván a barátnődnek sem kínos egyáltalán, nem kell pörögni ezen.

2021. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hízelgő volt! És amúgy ez egy friss kapcsolatban előfordul, főleg ha már nagyon ki vagytok éhezve egymásra.
2021. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a lány helyében örültem volna neki :)
2021. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.


Ha tapasztalt, akkor valszeg már mássla is megeshetett vele.


Alapvetően szerintem az orgazmus változó, akár napról-napra, hogy mennyi idő után, milyen ingerre jön...


Az én férjem multhéten kB 1 perc után elélvezett reggeli órálnál, pedig 9 éve vagyunk együtt. Másnap meg 30 perc szex...


Jobb ha nem kezdesz elvárásokat felállitani magaddal szemben, élvezzétek egymást és persze humor nem árt 😁

2021. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 1 percig se zavarna. 24/N
2021. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát mivel nem vagyunk gomdolatolvasók, így nem tudhatjuk. Lehet hogy ultra gáznak tartotta és holnap szakítani fog veled. De az is lehet hogy nagyon imponált neki.

Lehet hogy erre még nem gondoltál és iszonyúan bonyolult dolognak tűnik de mi lenne ha kinyitnád a kicsi szádat és megkérdeznéd?

2021. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!