Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nincs pártotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nincs pártotok, akkor is borotválkoztok? (hónalj, intim)

Figyelt kérdés
Volt már, hogy megnövesztettétek a szőrt, mondjuk télen?
2021. jún. 7. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha van párjuk, még akkor se... 🤷‍♂️ csak ritkán
2021. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A szőr növekedés egy természetes folyamat és nem hobbiból nő, hanem funkciója van. Azért mert elterejdt standard, hogy a nőknek borotválkozniuk "kell", nem kell mindenkinek ennek a trednek behódolnia. Így igen, volt már hogy szőrösebb voltam, ha volt párom, ha nem.
2021. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nyilván 30 fölött már annyira nem számít inkább alatta.
2021. jún. 7. 18:27
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
26 vagyok 🤷🏻‍♀️ És a második hozzászóló
2021. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Kedv szerint borotvalkozok, nem attol fugg, van-e parom. Amugy 5-6 napnal tovabb nem szoktam huzni, altalaban 2 naponta borotvalok mindent intim kivetelevel, kiveve ha epp nincs kedvem napokig, mert csak egy gyors zuhanyra vagyom. Nekem jobb erzes szortelenul lenni, leszarom, a ferfiaknak mi tetszik, ha holnaptol a mammut style lenne a divat, nem dobnam ki a borotvamat.
2021. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

En sem a parom miatt szortelenitek, hanem mert igy jobban erzem magam, szamomra higienikusabb.

Amugy epilalok, az intim feluletet borotvalom, de csak heti egyszer, mert ott kulonosen erzekeny a borom. 30n

2021. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Én konkrétan mindig borotválkozok, ha nincs párom akkor is. Én így érzem jól magam, személy szerint engem zavar a szőr. 23/L
2021. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Hónaljamat, lábamat gyantázom havonta.

Intim területet hetente borotválom, ha van párom. Sűrűbben fájna.

Ha nincs párom, akkor csak 2-3 hetente szedem le.

2021. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kedv függő, nem kapcsolati státuszé.

De mivel epilálok, így alaposabb munkát végzek, ha hagyom egy bizonyos fokig megnőni és akkor hetekre le van tudva a szőrtelenítés téma.

2021. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ha kimozdulok, akkor hónaljat mindig, függetlenül, hogy van-e párom vagy sem.

A lábamra is igyekszem odafigyelni, de ha kicsit látszik, az nem zavar, mert nekem sajnos naponta kellene borotválni, hogy babapopsi sima legyen.

Az intim területet meg nem szoktam, csak ha van párom vagy olyanom van.


Amúgy ezzel vigyázni kell, anno a bolond expasim folyton szekált, hogy jéééé ott maradt egy szőrszál, jéééééé most szúrsz, stb.

Na mondanom sem kell, hogy nem véletlen ex.

2021. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!